Strona główna » „Zdrowie w głowie”. Kontynuacja bestselleru „Zielony sekret zdrowia”
Polecenia Poradniki

„Zdrowie w głowie”. Kontynuacja bestselleru „Zielony sekret zdrowia”

Zdrowie w głowie - Ullenka

Ullenka podbiła serca wielu internautów prostotą swoich przekazów oraz autentycznością. Kobieta prowadzi własne kanały w social mediach, za pomocą których propaguje dietę bezśluzową, zgodną z naturą i potrzebami ludzkiego organizmu. Czytelnicy zachwyceni jej książką „Zielony sekret zdrowia” nadesłali kolejne pytania, na które odpowiedzi znajdziesz w najnowszej książce Ullenki „Zdrowie w głowie”. Czemu warto po nią sięgnąć?

„Zdrowie w głowie”

Ta książka wprowadzi Cię w tajniku bezśluzowego sposobu odżywiania. Jeśli więc nie znasz poprzedniej pozycji od Ullenki, nie szkodzi (choć warto również po nią sięgnąć). W tej książce dowiesz się, czym jest bezśluzowa dieta, dlaczego warto ją stosować i w jaki sposób wpływa ona na funkcjonowanie naszego organizmu. Autorka tłumaczy, że taki jadłospis to nie chwilowa fanaberia, ale sposób na skuteczne oczyszczanie oraz regenerację.

W tej książce znajdziesz nie tylko porady dotyczące żywienia, ale i konkretne przepisy i jadłospisy, za pomocą których z łatwością wdrożysz zmiany w swoje życie oraz dowiesz się, jak możesz samodzielnie komponować swoją dietę. Ullenka przygotowała także porady, z których dowiesz się, jak możesz łączyć ze sobą pokarmy, by wesprzeć pracę swojego organizmu. Dzięki temu poszerzysz swoją świadomość dotyczącą potrzeb Twojego ciała i umysłu i zrozumiesz, czemu rozsądne komponowanie jadłospisu jest pierwszym i najważniejszym krokiem na drodze do zdrowia i dobrego samopoczucia.

Ta książka to poradnik, który pokazuje, że warto iść swoją drogą oraz słuchać potrzeb swojego organizmu. Z porad Ullenki skorzystały już tysiące osób. Kobieta prowadzi warsztaty, spotkania online i każdego dnia stara się promować świadomy styl życia. Jej doświadczenia pokazują, że poprzez dietę można realnie wpływać na swoje zdrowie.

Książki Ullenki znajdziesz tutaj:

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować