Strona główna » Działania marketingowe czy spełniona groźba? „Pisarka” Magdy Stachuli
Thriller Zapowiedzi i nowości

Działania marketingowe czy spełniona groźba? „Pisarka” Magdy Stachuli

Chyba każdy człowiek, który odniósł zawodowy sukces, obawia się, że pewnego dnia pojawi się jego wróg, gotów zabrać mu wszystko. Niektórzy mają chorą wyobraźnię podsuwającą im przerażające scenariusze. Fanatycy czy zazdrośni ludzie często są w stanie zrobić wiele, byleby dopaść osobę, którą podziwiają, ale i szczerze jej nienawidzą… Taką historię poznajemy w najnowszej książce Magdy Stachuli „Pisarka”.

„Pisarka”

„Pisarka” to rewelacyjnie skomponowany thriller, który aż do ostatnich stron trzyma w napięciu. W książce poznajemy Laurę. To pisarka, której udało się odnieść sukces. Czytelnicy uwielbiają jej książki, a niedawno w księgarniach pojawiła się jej najnowsza powieść. Niestety życie prywatne autorki nie wygląda już tak dobrze. Na co dzień kobieta żyje w małżeństwie, które w rzeczywistości jest fikcją, a i ona i jej mąż szukają pocieszenia w cudzych ramionach… Dodatkowo kobiecie wciąż towarzyszy myśl o groźbie, którą kiedyś usłyszała. Nie pomaga także fakt, że pewnego dnia otrzymuje tajemniczą przesyłkę. Ktoś podrzuca kobiecie zatrutą roślinę, wymienia także datę jej śmierci. Czy można to uznać za groźbę?

Ktoś zarzuca Laurze, że zabrała jego pomysł i napisała książkę, którą wymyślił ktoś inny. Czy to rojenia zazdrosnego umysłu? A może prawda? Gdy Laura znika ludzie zaczynają dyskutować. Niektórzy uważają, że zniknięcie kilka dni po premierze najnowszej książki jest zaplanowanym, ale niesmacznym chwytem marketingowym. Inni sądzą, że zawistny czytelnik mógł chcieć zrobić kobiecie krzywdę. Jaka jest prawda?

Magda Stachula wykreowała wąskie grono bohaterów, co w przypadku tej historii jest rewelacyjnym zabiegiem. Narracja pierwszoosobowa prowadzona przez kilka postaci pozwala nam wgryźć się w ich psychikę i poznać ich różne tajemnice. W pewnym momencie dosłownie każdy staje się podejrzany. Ta gra domysłów pozwala czytelnikowi samodzielnie typować możliwe scenariusze tego, co się wydarzyło… Dzięki temu thriller trzyma w napięciu, a nasza wyobraźnia nie przestaje pracować. Jeśli więc szukasz książki, przy której serce zabije szybciej, a Ty nie będziesz chciał się oderwać, to ta powieść zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę.

Książkę „Pisarka” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować