Strona główna » “Uzdrowicielka” Agnieszki Krawczyk już w księgarniach!
Literatura obyczajowa Polecenia Zapowiedzi i nowości

“Uzdrowicielka” Agnieszki Krawczyk już w księgarniach!

Uzdrowicielka - Agnieszka Krawczyk

Foto: http://agnieszkakrawczyk.pl/?page_id=334

13 kwietnia 2022 miała miejsce premiera najnowszej książki Agnieszki Krawczyk „Uzdrowicielka”. Autorka wyjątkowych powieści obyczajowych po raz kolejny czaruje słowem i nie zaniża poprzeczki. Pozwala przenieść się do świata, w którym wszystkie problemy da się rozwiązać, a ludzie są w stanie spełnić swoje marzenia. Czy może być coś lepszego, niż chwila relaksu z taką książką?

Uzdrowicielka

W książce przenosimy się do Nieznajomki. To niewielka wieś, w której mieszkają nasi bohaterowie. Poznajemy w niej Antoniego Szeptynę, który pracuje nad swoją nową książką, Mariusza i Reginę, którzy próbują od nowa poskładać swoją relację czy cierpiącą Zośkę. Niestety początkowo nic nie idzie po ich myśli. Miejscowe schronisko przeżywa trudny czas, ktoś upomina się o odziedziczony przez Zośkę domek, a nowy mieszkaniec wioski wprowadza zamęt.

Takie chwile sprawiają, że w bohaterach narastają silne emocje – złość, gniew, niepewność, strach, zniechęcenie. Czy poradzą sobie z nimi? Czy odnajdą się wśród tylu życiowych zakrętów? To książka wyjątkowa, która potrafi ukoić. Pokazuje, że wśród właściwych ludzi wszystkie nasze rany zostają uzdrowione.

Jeśli i Ciebie zainteresowała, już dziś „Uzdrowicielkę” możesz kupić np. tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować