Strona główna » Pora zasiąść za sterami. „Pewna ty! Jak być skuteczną w pracy i nie zwariować”
Poradniki Zapowiedzi i nowości

Pora zasiąść za sterami. „Pewna ty! Jak być skuteczną w pracy i nie zwariować”

Pewna ty! Jak być skuteczną w pracy i nie zwariować

Poczucie bycia niewystarczającą, niekompetentną czy niedoświadczoną towarzyszy wielu osobom. Wciąż przecież można dowiedzieć się czegoś nowego, przeczytać kolejną książkę czy zyskać następny dyplom. Tymczasem życie pędzi, a ludzie potrafią nie wykorzystywać swojego potencjału przez lata. I z tego powodu powstała książka “Pewna ty! Jak być skuteczną w pracy i nie zwariować” Magdaleny Kieferling, trenerki komunikacji w pracy i mówczyni motywacyjnej. Co znajdziesz w tym poradniku?

„Pewna ty! Jak być skuteczną w pracy i nie zwariować”

Magdalena Kieferling wielokrotnie prowadziła bardzo popularne w całej Polsce warsztaty z zakresu komunikacji w pracy. I w trakcie wielu z nich dostrzegła, że panie zbytnio skupiają się na ciągłym zdobywaniu wiedzy i uzyskiwaniu kolejnych dyplomów. W ten sposób nie przekuwają swojego doświadczenia w konkretną pracę i tkwią na stanowiskach poniżej własnych kompetencji. By móc to zmienić, autorka przychodzi z konkretnymi wskazówkami, dzięki którym pokazuje, co zrobić, by poczuć się pewnie w pracy i być dumną ze swoich osiągnięć.

Kieferling opisuje przykłady 20 różnych kobiet, które także błądziły, kończyły kierunki studiów niezgodne z ich umiejętnościami czy aspiracjami i pracowały tam, gdzie niekoniecznie chciały. Ich historie być może zainspirują Cię do tego, by wreszcie stanąć stabilnie na nogach i wziąć sprawy w swoje ręce. Możliwe również, że w którejś z opowieści odnajdziesz cząstkę siebie i dopuścisz wreszcie do głosu te pragnienia, które dotychczas głęboko w sobie skrywałaś.

Ten poradnik to fantastyczna lektura dla wszystkich tych pań, które czują się przytłoczone lub przemęczone swoją aktualną pracą, mają poczucie, że błądzą lub nie potrafią odnaleźć swojej drogi powołania albo bardzo boją się zrobić to, o czym od tak dawna myślą… Pora wreszcie postawić na siebie i rozwinąć tę gałąź swojego życia, na której dotychczas bałaś się siadać. Wartościowa lektura, naprawdę warto znaleźć dla niej kilka wolniejszych godzin. Może wnieść wiele świeżości i wniosków do Twojego życia.

Książkę „Pewna ty! Jak być skuteczną w pracy i nie zwariować” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować