Strona główna » „Niewybaczalne”, czyli zatrważająca powieść Izabeli Janiszewskiej
Polecenia Thriller

„Niewybaczalne”, czyli zatrważająca powieść Izabeli Janiszewskiej

Niewybaczalne

Niektóre zbrodnie czekają latami, aż ktoś wreszcie odważy się na wyjawienie prawdy. Są ofiary, miejsca i historie, które zdają się być całkowicie zapomniane. A jednak opowieść każdego z nas doczeka się swojego finału, doczeka się prawdy. Dokładnie to samo dzieje się w książce „Niewybaczalne”, powieści Izabeli Janiszewskiej. Co w niej znajdziesz?

„Niewybaczalne”

Pewnego dnia z centrum handlowego znika trzyletni chłopiec. Dziecko nagle wypuszcza rękę mamy i idzie gdzieś. Kobieta nie jest w stanie go odszukać i do akcji wkracza policja. W trakcie poszukiwań trafiają na wstrząsające odkrycie. Znajdują ciało nie jednego, ale trzech chłopców… Makabryczna zbrodnia aż się prosi o to, aby jak najszybciej odnaleźć i ukarać zabójcę. I co dziwne, część mieszkańców miasteczka nabiera wody w usta i zdaje się zachowywać tak, jakby nie chciała wyjawić prawdy. Dlaczego?

Mija 25 lat. Do bohaterki Zuzanny przychodzi policja. Funkcjonariusze informują kobietę, że jej ojciec nie żyje. Niestety po jego śmierci okazuje się, że mężczyzna nie mówił całej prawdy o swoim życiu i miał sporo tajemnic. By je odkryć, kobieta jest zmuszona wyjechać w swoje rodzinne strony, do miasteczka, w którym przed laty zamordowano trzech chłopców. Jej historia prowadzi ją do rozwiązania sprawy sprzed lat.

Niewybaczalne” to thriller, który ukazuje, w jaki sposób jedno kłamstwo przyczynia się do powstawania kolejnych, aż w pewnym momencie zdaje się, że nie sposób już się z nich wykręcić. To dobra książka, przy której ani na chwilę nie odsapniesz. Rewelacyjna propozycja dla wszystkich miłośników mocniejszych wrażeń. Dużo wątków, misternie uknuta fabuła i tak szczegółowo opisani bohaterowie, że wydają się być znajomi. Naprawdę warto sięgnąć po tę książkę.

Powieść „Niewybaczalne” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować