Strona główna » “Zarzut”. 17. tom serii z Joanną Chyłką już w księgarniach!
Kryminał i sensacja Zapowiedzi i nowości

“Zarzut”. 17. tom serii z Joanną Chyłką już w księgarniach!

Zarzut. Seria z Joanną Chylką

Remigiusz Mróz po raz kolejny rozpieszcza swoich fanów. Miłośnicy serii o niezrównanej i nieustępliwej pani prawnik mogą zacierać ręce. „Zarzut” to kolejna fenomenalna powieść, w której autor pokazał, że nie boi się trudnych tematów, a sposób, w jaki do nich podchodzi, sprawia, że niejeden fan literatury zarywa noc. Co przynosi nam najnowsza książka Mroza?

„Zarzut”

Do Joanny Chyłki zgłasza się bliski ksiądz. To właśnie on przed laty pomógł jej oraz jej siostrze, gdy te najbardziej tego potrzebowały. Tym razem to on szuka wsparcia u cenionej prawniczki. Mężczyzna jest oskarżany o pedofilię i niestety wszystkie zgromadzone dowody świadczą o jego winie. A jednak prawniczka jest przekonana o błędzie i nie jest w stanie uwierzyć w to, że ten ksiądz byłby w stanie dopuścić się takich rzeczy.

Chyłka podejmuje się jego obrony i angażuje w nią również Kordiana. Facet niestety ma mieszane uczucia i wątpi w niewinność księdza. Ta sprawa spędza sen z powiek pary i wystawia na poważną próbę ich związek. Dwójka prawników będzie również musiała wykazać się swoimi umiejętnościami, ponieważ prokuratorem jest pełna werwy, młoda oskarżycielka, o której chodzą słuchy, że jest równie dobra i nieustępliwa jak oni. Co z tego wyniknie?

Kolejny tom z Chyłką to oczywiście nie tylko prawnicze zadania oraz próba dojścia do prawdy i odkrycia, czy zarzuty postawione księdzu są słuszne. Ta książka to również kolejne szanse na to, aby przyjrzeć się związkowi cenionych prawników. Przed bohaterami kilka bardzo trudnych i bolesnych momentów. Czy uporają się z nimi?

Najnowszą książkę Remigiusza Mroza znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować