Strona główna » “Nie ufaj mu”. Kontynuacja “Wybaczam ci” jeszcze w lipcu!
Thriller Zapowiedzi i nowości

“Nie ufaj mu”. Kontynuacja “Wybaczam ci” jeszcze w lipcu!

Nie ufaj mu Remigiusz Mróz

Zdecydowanie dawno nie było tutaj żadnych wieści o nowym kryminale lub thrillerze Remigiusza Mroza. Na szczęście można odetchnąć już z ulgą. Jeszcze w lipcu fani pióra najpopularniejszego pisarza ubiegłego roku będą mogli wyposażyć się w książkę na wakacje. Uwaga, uwaga, nadchodzi premiera kontynuacji bestsellerowej książki „Wybaczam ci”! Tym razem lepiej „Nie ufaj mu”…

O wyczekiwanej zapowiedzi poinformował Remigiusz Mróz swoich obserwatorów na Facebooku:

Napisanie tej powieści chodziło mi po głowie właściwie od momentu, kiedy skończyłem “Wybaczam ci” – a dysputy ekranizacyjne z Opus Film sprawiły, że bohaterowie zaczęli coraz śmielej o sobie przypominać. W pewnej chwili zorientowałem się, że nie mam już wyjścia, bo Ina i Gracjan przejmują stery i są gotowi sami poprowadzić swoje dalsze losy. Tak się stało, a ja dzięki nim przeżyłem niesamowitą literacką przygodę – mam nadzieję, że Wy również po lekturze będziecie mogli powiedzieć to samo.

W thrillerze „Nie ufaj mu” przenosimy się rok do przodu od wydarzenia, które wywróciło życie Iny Kobryn do góry nogami. Kobieta nareszcie jest gotowa zamknąć pewien rozdział swojego życia i ruszyć dalej. I w końcu poznaje mężczyznę, na którego czekała. Może odetchnąć z ulgą, ponieważ u swojego boku ma partnera, który nie ma przed nią tajemnic i który daje jej poczucie bezpieczeństwa. Czyżby życie miało dla niej dobry scenariusz na przyszłość?

Tymczasem siostra Iny przygotowuje się do wyczekiwanego od lat ślubu z Gracjanem Pabstem. Wszystko było idealne, do czasu… kiedy przyszła panna młoda otrzymuje wiadomość o treści „nie ufaj mu”. Jakie upiory z przeszłości chowa Gracjan? Czy siostry faktycznie mogą ufać, że jest tym, za kogo się podaje? Historie niestety lubią się powtarzać. Teraz obie kobiety muszą stawić czoła temu, że rzeczy, które wydarzyły się w ich życiu, nie są takie, za jakie je uważały.

Nowa książka Remigiusza Mroza, która ukaże się już 27 lipca, zapowiada się obiecująco. Z pewnością nie zabraknie tu tajemnic i niespodziewanych zwrotów akcji. Jeśli masz ochotę zamówić powieść „Nie ufaj mu” jeszcze przedpremierowo, znajdziesz ją tutaj.

Kasia