Strona główna » “Nie ufaj mu”. Kontynuacja “Wybaczam ci” jeszcze w lipcu!
Thriller Zapowiedzi i nowości

“Nie ufaj mu”. Kontynuacja “Wybaczam ci” jeszcze w lipcu!

Nie ufaj mu Remigiusz Mróz

Zdecydowanie dawno nie było tutaj żadnych wieści o nowym kryminale lub thrillerze Remigiusza Mroza. Na szczęście można odetchnąć już z ulgą. Jeszcze w lipcu fani pióra najpopularniejszego pisarza ubiegłego roku będą mogli wyposażyć się w książkę na wakacje. Uwaga, uwaga, nadchodzi premiera kontynuacji bestsellerowej książki „Wybaczam ci”! Tym razem lepiej „Nie ufaj mu”…

O wyczekiwanej zapowiedzi poinformował Remigiusz Mróz swoich obserwatorów na Facebooku:

Napisanie tej powieści chodziło mi po głowie właściwie od momentu, kiedy skończyłem “Wybaczam ci” – a dysputy ekranizacyjne z Opus Film sprawiły, że bohaterowie zaczęli coraz śmielej o sobie przypominać. W pewnej chwili zorientowałem się, że nie mam już wyjścia, bo Ina i Gracjan przejmują stery i są gotowi sami poprowadzić swoje dalsze losy. Tak się stało, a ja dzięki nim przeżyłem niesamowitą literacką przygodę – mam nadzieję, że Wy również po lekturze będziecie mogli powiedzieć to samo.

W thrillerze „Nie ufaj mu” przenosimy się rok do przodu od wydarzenia, które wywróciło życie Iny Kobryn do góry nogami. Kobieta nareszcie jest gotowa zamknąć pewien rozdział swojego życia i ruszyć dalej. I w końcu poznaje mężczyznę, na którego czekała. Może odetchnąć z ulgą, ponieważ u swojego boku ma partnera, który nie ma przed nią tajemnic i który daje jej poczucie bezpieczeństwa. Czyżby życie miało dla niej dobry scenariusz na przyszłość?

Tymczasem siostra Iny przygotowuje się do wyczekiwanego od lat ślubu z Gracjanem Pabstem. Wszystko było idealne, do czasu… kiedy przyszła panna młoda otrzymuje wiadomość o treści „nie ufaj mu”. Jakie upiory z przeszłości chowa Gracjan? Czy siostry faktycznie mogą ufać, że jest tym, za kogo się podaje? Historie niestety lubią się powtarzać. Teraz obie kobiety muszą stawić czoła temu, że rzeczy, które wydarzyły się w ich życiu, nie są takie, za jakie je uważały.

Nowa książka Remigiusza Mroza, która ukaże się już 27 lipca, zapowiada się obiecująco. Z pewnością nie zabraknie tu tajemnic i niespodziewanych zwrotów akcji. Jeśli masz ochotę zamówić powieść „Nie ufaj mu” jeszcze przedpremierowo, znajdziesz ją tutaj.

Kasia

Kiedy byłam w zerówce, nauczyłam się czytać, żeby już więcej się nie nudzić. Od tej pory pochłaniałam kolejne książki, czytając – ku zgrozie pozostałych domowników – przez pierwsze lata na głos. Z kolei w szkole cały czas kończyło mi się miejsce na bibliotecznej karcie, bo byłam tam codziennym gościem. W zawrotnym tempie przerobiłam wszystkie tytuły Astrid Lindgren i do dziś mam sentyment do „Ronji, córki zbójnika”. Chociaż moim ukochanym tytułem z dzieciństwa pozostaje wciąż „Zajączek z rozbitego lusterka”. Na szczęście wraz z wiekiem miłość do książek nie zanikła, a wręcz miała okazję rozkwitnąć dzięki już ponad 5 – letniej pracy w księgarni.
Jednak nie samą literaturą żyje człowiek. Kiedy nie czytam, haftuję tamborki z joginkami i wyciszam umysł, praktykując ashtangę. Za to z wykształcenia jestem psychologiem i arteterapeutką, dlatego mam słabość do psychologicznej literatury i książek Yaloma. Uwielbiam dzieci i kocham literaturę dziecięcą, więc niech nie zdziwi Cię duża liczba wpisów na temat moim zdaniem najbardziej wartościowych książek dla najmłodszych. Sama posiadam ich zawrotną liczbę - nie bez powodu maluchy znajomych mówią na mnie „ciocia od książek”. W kościach czuję, że w bliżej nieokreślonej przyszłości zostanę pisarką książek dla dzieci. Ale wracając do teraz – na co dzień trenuję swoją cierpliwość, dzieląc dom z czwórką kotów i znajdując kłaki oraz żwirek we wszystkich możliwych miejscach.

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować