Strona główna » „Zrozumieć uczucia i emocje. Od utrapienia do ukojenia” już w sprzedaży!
Książki naukowe i popularnonaukowe Polecenia Zapowiedzi i nowości

„Zrozumieć uczucia i emocje. Od utrapienia do ukojenia” już w sprzedaży!

Zrozumieć uczucia - Andrew Fuller, Sam Fuller

My już dobrze wiemy, że Wy kochacie takie nowości. Dlatego przychodzimy do Was ze świetną wiadomością! Już od 13 lipca możecie kupić „Zrozumieć uczucia i emocje. Od utrapienia do ukojenia” od Sama i Andrew Fullera. To jedna z tych książek, które zabiorą Cię w meandry samego siebie, nauczą rozróżniać prawdziwe pragnienia od tych fałszywych i pokażą, jak zrozumieć innych ludzi.

Zrozumieć uczucia i emocje

Uczucia są w nas od zawsze i stanowią jedną z podstawowych przyczyn naszych zachowań. Dzięki emocjom rozpoznajemy, jakie ma coś dla nas znaczenie i możemy ocenić, w jaki sposób wpływa na otaczające nas osoby. Jak jednak odkryć, jakie pragnienia naprawdę w nas drzemią? Jak dostrzec znaczenie swoich zachowań i nauczyć się interpretować cudze? I skąd czerpać wiedzę, jak należy zachować się w momentach gniewu czy konfliktów? Ta książka przychodzi z odpowiedziami na każde z tych pytań!

To fakt, że ludzie są różni. Jedni tłumią w sobie nawet najbardziej gwałtowne emocje, inni zaś wybuchają w sytuacjach, które dla niektórych są mało ważne i neutralne. Trzeba jednak przyznać, że wszyscy borykamy się z różnymi emocjami i jeśli nie jesteśmy narcyzami czy psychopatami, to jakoś staramy się z nimi uporać. W końcu nikt nie lubi wybuchów gniewu czy niepochamowanej zazdrości. Dlatego też warto sięgnąć po tę książkę, by zrozumieć, co w nas „siedzi” i dowiedzieć się, jak zadbać o swój spokój i równowagę emocjonalną.

Jeśli i Ciebie zainteresowała ta pozycja, możesz kupić ją tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować