Strona główna » “Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham. Pop-up”. Bestsellerowa książka dla dzieci w nowym wydaniu
Książki dla dzieci Zapowiedzi i nowości

“Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham. Pop-up”. Bestsellerowa książka dla dzieci w nowym wydaniu

Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham. Pop-up

Po raz pierwszy wydana w 2004 roku w Polsce książka Sama McBratneya „Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham” wciąż nie znika z listy bestsellerów. Klasyk literatury dziecięcej o miłości Małego Brązowego Zajączka i Dużego Brązowego Zająca doczekał się wielu dodruków. Na przestrzeni lat pojawiły się również nowe tytuły z tymi znanymi bohaterami („Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham, kiedy jest lato”, „Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham, kiedy jest jesień”, „Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham, kiedy jest zima”, „Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham, kiedy jest wiosna”). A już 28 lutego 2024 roku w księgarniach pojawi się klasyczna wersja historii w formie książki pop-up. Tę pozycję zdecydowanie warto mieć w swojej biblioteczce!

Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham” z przestrzennymi ilustracjami

Czy miłość da się zmierzyć? Czasami się udaje, kiedy opowiemy o niej za pomocą metafor. Wiedzą coś o tym Mały Brązowy Zajączek i Duży Brązowy Zając. Kiedy Duży Zając kładzie Małego Zajączka, ten drugi pyta go: Czy wiesz, jak bardzo cię kocham? I właśnie w taki sposób tato i jego synek opowiadają o swojej ogromnej miłości do siebie nawzajem.

„Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham” to piękna, uniwersalna historia, której towarzyszą zachwycające ilustracje Anity Jeram. To najpiękniejsza i najbardziej wzruszająca lektura do wieczornego czytania z dziećmi. Jeśli masz już egzemplarz książki w domu i nawet jeśli znasz ten picturebook na pamięć, z pewnością ucieszy Cię informacja, że już 28 lutego ukaże się wydanie tej książki w formie pop-up. Na każdej stronie znajdują się rozkładane, przestrzenne elementy, które sprawiają, że czytaniu historii o Małym Brązowym Zajączku i Dużym Brązowym Zającu będzie towarzyszyć mnóstwo zachwytów. Precyzyjnie wycięte elementy pop-up wykonano z wytrzymałego kartonu dobrej jakości, dzięki czemu po książkę można sięgać tak często, jak tylko nam się zamarzy. A z pewnością mali czytelnicy nie będą chcieli kończyć czytania opowieści w takiej przepięknej oprawie.

„Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham. Pop-up” to świetna książka dla przedszkolaków (wiek 3+). Idealnie sprawdzi się jako prezent dla dzieci, które jeszcze nie znają tego picturebooka. Ale zachwyci również te maluchy, które bardzo dobrze znają opowieść o miłości Sama McBratneya.

Kasia