Strona główna » Najnowsza książka Johna Greena już w księgarniach!
Książki naukowe i popularnonaukowe Literatura młodzieżowa Polecenia Zapowiedzi i nowości

Najnowsza książka Johna Greena już w księgarniach!

Antropocen. Twój i mój świat - John Green

John Green skradł serca wielu czytelników swoją powieścią „Gwiazd naszych wina”. Nie musieliśmy czekać zbyt długo, aż powieść doczekała się swojej wzruszającej ekranizacji. Romansowe powieści Greena raz za razem lądują w naszych biblioteczkach i sprawiają, że nasze serce bije mocniej. Jednak tym razem autor zaskoczył. Zamiast kolejnej emocjonalnej historii przygotował dla nas zbiór swoich tekstów publicystycznych. „Antropocen. Mój i twój świat” od Wydawnictwa Bukowy Las od 23 marca jest już w księgarniach! Ciekawi, cóż to za książka?

Antropocen. Twój i mój świat

Green dał się poznać nie tylko jako pisarz, ale i wnikliwy obserwator rzeczywistości. W swoich podcastach na bieżąco komentuje różne wydarzenia. Śledzi trendy kulturowe, obserwuje ludzkie zachowania i próbuje wyciągać z nich wnioski. Skupia się zarówno na „Pingwinach z Madagaskaru” jak i zjawiskach przyrodniczych. Dorzuca swoją cegiełkę do dyskusji dotyczącej kondycji współczesnego człowieka i świata. W książce „Antropocen. Mój i twój świat” porywa nas i ukazuje swój punkt widzenia. Recenzuje znaną nam rzeczywistość i sprawia, że dajemy się zatrzymać. Pisarz wspaniale maluje słowem. Jeśli więc jesteś ciekaw, co tym razem wyszło spod jego pióra, pędź do księgarni.

Książkę możecie nabyć np. tutaj: Antropocen. Twój i mój świat

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować