Strona główna » Kolejna książka Remigiusza Mroza doczeka się ekranizacji!
Ciekawostki Thriller

Kolejna książka Remigiusza Mroza doczeka się ekranizacji!

Wybaczam ci

Fot. Olga Majrowska / Facebook autora

Nowina goni nowinę, a Remigiusz Mróz nie zawodzi fanów swojej twórczości. Jak czytamy na fanpage’u najbardziej znanego polskiego pisarza, powstanie serial na podstawie powieści Wybaczam ci.

Dopiero co pisaliśmy o nadchodzącej ekranizacji serii science fiction Remigiusza Mroza. Chór zapomnianych głosów oraz Echo z otchłani mają pokazać się na dużym ekranie dzięki twórcom Wiedźmina. Nie zdążyliśmy ochłonąć po tej wspaniałej wiadomości, a tu Mróz zaskakuje nas kolejną. I to jaką! Tym razem studio Opus zajmie się adaptacją intrygującego thrillera Wybaczam ci, który ukazał się w 2021 roku nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona. Szczegóły produkcji na razie nie są znane, ale wiemy na pewno, że będzie to serial i że szykuje się kolejny hit. W końcu studio Opus mówi samo za siebie. To twórcy takich filmów jak oscarowa Ida oraz wielokrotnie nagradzana Zimna wojna w reżyserii Pawła Pawlikowskiego.

Więcej informacji niestety autor Chyłki nie zdradził, chociaż z pewnością niedługo wróci z kolejną dawką szczegółów. Albo z zapowiedzią… kolejnej adaptacji.

Gratulacje! Ciekawe czy kiedyś znajdzie się producent telewizyjny nadążający za Twoim tempem pisania? To byłby tandem unikalny na skalę światową i tego Ci życzę.

– Radek Kobiałko Nadaje

Książkę kupicie tutaj: Wybaczam ci

Kasia

Kiedy byłam w zerówce, nauczyłam się czytać, żeby już więcej się nie nudzić. Od tej pory pochłaniałam kolejne książki, czytając – ku zgrozie pozostałych domowników – przez pierwsze lata na głos. Z kolei w szkole cały czas kończyło mi się miejsce na bibliotecznej karcie, bo byłam tam codziennym gościem. W zawrotnym tempie przerobiłam wszystkie tytuły Astrid Lindgren i do dziś mam sentyment do „Ronji, córki zbójnika”. Chociaż moim ukochanym tytułem z dzieciństwa pozostaje wciąż „Zajączek z rozbitego lusterka”. Na szczęście wraz z wiekiem miłość do książek nie zanikła, a wręcz miała okazję rozkwitnąć dzięki już ponad 5 – letniej pracy w księgarni.
Jednak nie samą literaturą żyje człowiek. Kiedy nie czytam, haftuję tamborki z joginkami i wyciszam umysł, praktykując ashtangę. Za to z wykształcenia jestem psychologiem i arteterapeutką, dlatego mam słabość do psychologicznej literatury i książek Yaloma. Uwielbiam dzieci i kocham literaturę dziecięcą, więc niech nie zdziwi Cię duża liczba wpisów na temat moim zdaniem najbardziej wartościowych książek dla najmłodszych. Sama posiadam ich zawrotną liczbę - nie bez powodu maluchy znajomych mówią na mnie „ciocia od książek”. W kościach czuję, że w bliżej nieokreślonej przyszłości zostanę pisarką książek dla dzieci. Ale wracając do teraz – na co dzień trenuję swoją cierpliwość, dzieląc dom z czwórką kotów i znajdując kłaki oraz żwirek we wszystkich możliwych miejscach.

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować