Strona główna » „Jak to się skończy?” Romans, przy którym się uśmiejesz
Polecenia Romanse i erotyki

„Jak to się skończy?” Romans, przy którym się uśmiejesz

Jak to się skończy?

Romanse najczęściej ściskają serce i budzą w nas emocje, o które trudno w naszym codziennym i szarym życiu. Uwielbiamy poznawać w nich cudze historie, odkrywać rodzące się uczucia i dostrzegać, jak ważna jest miłość. Tymczasem Molly James stworzyła opowieść, przy której częściej będziesz się śmiać, niż wzruszać. Co znajdziesz w książce „Jak to się skończy?”?

„Jak to się skończy?”

Amy prowadzi pozornie udane i bardzo szczęśliwe życie. Jest copywriterką w agencji reklamowej, trwa w przyjaźniach zawiązanych jeszcze w liceum, choć już dawno temu przekroczyła trzydziesty rok życia i planuje kupić sobie całkiem duże mieszkanie w dobrej lokalizacji. Patrząc na nią z boku można uznać, że jest świetną partią. Pozostaje więc zapytać, czemu dotąd z nikim się nie związała…

Amy ma przedziwny darw chwili gdy się z kimś całuje, od razu otrzymuje wizje dotyczące przyszłości z tym mężczyzną i informacje, w jaki sposób ich relacja się zakończy. Widzi kłótnie, ucieczki z randek czy zdrady. Od razu więc wie, że nie ma sensu się z daną osobą wiązać. Kobieta powoli przestaje liczyć na to, że uda się jej z kimkolwiek połączyć.

Wiele zmienia wesele jednej z koleżanek, na którym po spożyciu sporej ilości alkoholu i podpuszczeniu przez przyjaciółkę postanawia pocałować się z trzema facetami. I o dziwo w przypadku dwóch z nich szybko dostrzega koniec, ale przy trzecim widzi udaną i trwałą relację. Tylko problem w tym, że Amy nie pamięta, który z nich był tym właściwym… Nie zamierza jednak spocząć i wtedy rozpoczyna walkę ze swoim przeznaczeniem. Trzeba przyznać, że jest to zabawna historia. I właśnie dlatego warto sięgnąć po ten romans – dla jego lekkości, ale i przesłania, które pokazuje, że każdy z nas podświadomie dąży do poznania wyjątkowego człowieka, z którym można ramię w ramię przejść przez życie.

Książkę „Jak to się skończy?” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować