Strona główna » „Jak to działa? Ziemia” Nowe wydanie książki dla dzieci i młodzieży
Książki dla dzieci Polecenia

„Jak to działa? Ziemia” Nowe wydanie książki dla dzieci i młodzieży

Jak to działa? Ziemia

Książeczki, które tłumaczą działanie różnych rzeczy czy zjawisk w prosty, ale skuteczny sposób, rozwijają umysły dzieci i pokazują im, że nauka może być ciekawa! Iluż z nas dorosłych nie sięga przecież po poradniki czy podręczniki, ale napisane lekkim, przystępnym językiem? Prawda jest taka, że dzieci też kochają wiedzę, a wszystko, co dzieje się wokół, bardzo je ciekawi. Dlatego też „Jak to działa? Ziemia” to książka, którą warto kupić swoim maluchom. Co w niej znajdą?

„Jak to działa? Ziemia”

Ta książka to zbiór odpowiedzi na kilkadziesiąt najbardziej nurtujących pytań dotyczących Ziemi i zachodzących na niej zjawisk. Wszystko to w otoczeniu ilustracji, które spodobają się dzieciom, rozwiną ich wyobraźnię i przede wszystkim pokażą, w jaki sposób wyglądają omawiane kontynenty, minerały czy miejsca.

W „Jak to działa? Ziemia” znajdziesz między innymi pytania o to, ile lat liczy Ziemia i w jaki sposób się rozwinęła, czym są góry i w jaki sposób powstają, czym są minerały i dlaczego warto je znać czy kiedy oraz jak rozwinęło się życie na naszej planecie. Pozornie podstawowe, ale ważne pytania, dzięki którym Twoje dziecko zyska dodatkową wiedzę i przekona się, że warto eksplorować świat, bo jest w nim mnóstwo zagadek, które chciałoby się odkryć!

Nowe wydanie książki „Jak to działa? Ziemia” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować