Strona główna » Drugie wydanie „Motywu ukrytego” Katarzyny Bondy i Bogdana Lacha
Polecenia Thriller

Drugie wydanie „Motywu ukrytego” Katarzyny Bondy i Bogdana Lacha

Motyw ukryty

W kwietniu w księgarniach pojawiło się drugie wydanie książki „Motyw ukryty. Zbrodnie, sprawcy i ofiary. Z archiwum profilera” i to dobry moment, by zwrócić oczy w kierunku właśnie tej pozycji. Miłośnicy thrillerów zdecydowanie powinni kupić tę książkę. Mistrzyni kryminałów i wybitny profiler połączyli siły i opisali najciekawsze sprawy z policyjnego archiwum śledczego. Jeśli kochasz kryminały, to ta książka Cię zachwyci.

„Motyw ukryty”

Po „Zbrodni niedoskonałej” przyszedł czas na książkę „Motyw ukryty”. Policyjny psycholog śledczy prowadzi nas śladem najciekawszych historii, które w ciągu wielu lat pracy udało mu się rozwiązać. Dr Bogdan Lach uchodzi za jednego z najlepszych polskich profilerów, nic więc dziwnego, że przytoczone przez niego opowieści wstrząsają, ale i budzą zaciekawienie.

Autorzy krok po kroku tłumaczą, jak wyglądają poszukiwania potencjalnych przestępców i jakie wiążą się z tym procedury. Pokazują, że nawet tam, gdzie na pierwszy rzut oka nie warto szukać często znajdują się właśnie najważniejsze dowody zbrodni. Tłumaczą, że często to właśnie ci, którzy wydają się czyści jak łza, kryją najwięcej tajemnic. Opisując konkretne historie, Lach pokazuje, że wśród sprawców nierzadko pojawiają się ulubieni sąsiedzi czy członkowie rodziny.

Dlaczego warto ją przeczytać?

Po tę książkę warto sięgnąć z kilku powodów. Katarzyna Bonda jest mistrzynią snucia książkowych intryg i doskonale wie, jak zadbać o to, by emocje czytelników sięgały zenitu. Dotyczy to nie tylko wykreowanych przez nią historii, ale i tych, które zasłyszała. Dzięki temu przez „Motyw ukryty” dosłownie się pędzi. Dynamiczne opisy, potrzebne komentarze i dopowiedzenia czy ciekawostki z pracy profilera dodają smaku i sprawiają, że nie sposób się oderwać.

Prawdziwe historie zostały opowiedziane w merytoryczny sposób, dzięki czemu miłośnicy kryminałów znajdą dla siebie coś wyjątkowego. Jeśli na co dzień błądzisz w księgarniach głównie między regałami poświęconymi thrillerom i kryminałom, to „Motyw ukryty” jeszcze lepiej pozwoli Ci poznać pracę śledczych i pokaże, że nierzadko to życie pisze najbardziej brutalne scenariusze.

Drugie wydanie „Motywu ukrytego” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować