Strona główna » Zaktualizowane wydanie światowego bestsellera „Ścieżki prostej obfitości”
Polecenia Poradniki

Zaktualizowane wydanie światowego bestsellera „Ścieżki prostej obfitości”

Ścieżki prostej obfitości

„Ścieżki prostej obfitości” po raz pierwszy w księgarniach pojawiły się w 2000 roku i szybko stały się wydawniczą perełką. Przez dwa lata książka nie znikała z list bestsellerów New York Timesa i dotychczas doczekała się ponad 5 milionów sprzedanych egzemplarzy. W maju 2023 roku pojawiła się zaktualizowana wersja poradnika ze zmienionym wstępem oraz nowymi medytacjami i comiesięczną listą prostych radości.

„Ścieżki prostej obfitości”

„Ścieżki prostej obfitości” to poradnik przede wszystkim dla kobiet, które chcą odnaleźć w sobie radość i wkroczyć wreszcie na ścieżkę, której pragną. Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz swoje dorosłe życie czy przeżyłaś już wiele lat. Każda z nas znajdzie w tej książce coś dla siebie, co trafi prosto do serca.

To bardzo ważna, inspirująca lektura, w której znajdziesz praktyczne porady oraz medytacje na każdy dzień, dzięki którym odkryjesz swoje prawdziwe ja, utożsamisz się ze swoimi pragnieniami i wreszcie postawisz na siebie. Tak, ta książka pomaga zrozumieć, że przede wszystkim liczysz się Ty, Twoje oczekiwania i marzenia. „Ścieżki prostej obfitości” są rewelacyjnym poradnikiem także dla tych czytelniczek, które znajdują się teraz na poważnych zakrętach życiowych. Dzięki tej książce wypracujesz wewnętrzną równowagę i odkryjesz piękno codziennego, choć nie zawsze łatwego życia.

Jeśli jeszcze nie znasz tej książki to to dobry moment, by po nią sięgnąć. W zaktualizowanej wersji poradnika znajdziesz nowy wstęp, nowe lub pozmieniane medytacje i comiesięczną listę radości, dzięki której jeszcze łatwiej wypracujesz w sobie wdzięczność i zaczniesz dostrzegać drobne powody do szczęścia wokół siebie i w sobie. Ta książka to taki niezawodny przewodnik dla kobiet, które czują, że jeszcze bardziej chcą w sobie „pogrzebać” i podążać w kierunku swojego autentycznego JA. Autorka uczy celebracji, odkrywania radości i przyjemnego spędzania nawet najprostszych chwil.

Zaktualizowane wydanie książki „Ścieżki prostej obfitości. 365 dni do życia w harmonii i radości” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować