Strona główna » Czy warto grzebać w przeszłości? Książka „Dziewczyny, które zaginęły”
Thriller Zapowiedzi i nowości

Czy warto grzebać w przeszłości? Książka „Dziewczyny, które zaginęły”

Dziewczyny, które zaginęły

16 sierpnia w księgarniach pojawiła się najnowsza powieść od Claire Douglas. Thriller bardzo szybko zdobył wiele pochlebnych recenzji, trudno więc nie wspomnieć o nim i tutaj. Jeśli lubisz historie, które przyprawiają o dreszcze i każą zagłębiać się w stare, pozamykane sprawy, rodzinne konflikty i tajemnice, o których nikt nie chce mówić, to „Dziewczyny, które zaginęły” są dla Ciebie idealną lekturą.

„Dziewczyny, które zaginęły”

W tej książce poznajemy młodą i ambitną dziennikarkę, która zamierza nagrać podcast o sprawie sprzed dwudziestu lat. Jej akcja rozgrywała się w niewielkim miasteczku w południowo-zachodniej Anglii. Cztery młode dziewczyny jechały samochodem i miały wypadek. Na miejscu zdarzenia znaleziono tylko jedną z nich, Olivię. Cała reszta jakby zapadła się pod ziemię i do teraz nie wyjaśniono, co się z nimi stało.

Po dwudziestu latach nikt nie chce wracać do starych spraw. Jedni uważają, że nie warto grzebać w przeszłości, inni wciąż mają niezaleczone rany, jeszcze inni woleliby, żeby nikt nie węszył tam, gdzie nie powinien… Z tego powodu przyjazd Jenny do miasteczka budzi głównie negatywne emocje. Nikt nie chce rozmawiać i ludzie dają kobiecie do zrozumienia, że powinna wyjechać jak najszybciej. Ta jednak nie należy do osób bojaźliwych i nie zamierza dać się zastraszyć. Wtedy zaczyna otrzymywać pogróżki, ktoś podrzuca jej również truchła ptaków…

Ta nowość wydawnicza to fascynująca historia, która odkrywa tajemnice nie tylko zaginionych dziewczyn, ale i ich rodzin. To podróż przez lata milczenia, kłótni i spraw, które nigdy nie powinny wyjść na światło dzienne. Pytanie tylko, w jaki sposób całe to grzebanie odbije się na dziennikarce… Przy tej książce można zarwać noc. Pochłania, a narracja aż do końca trzyma w napięciu. Znajdziesz tutaj mnóstwo szczególików, które jeszcze bardziej podsycają ciekawość i nie pozwalają się oderwać.

Książkę „Dziewczyny, które zaginęły” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować