Strona główna » „Bardzo cichy rozwód” Alka Rogozińskiego, czyli sposób na poprawę humoru
Polecenia Thriller Zapowiedzi i nowości

„Bardzo cichy rozwód” Alka Rogozińskiego, czyli sposób na poprawę humoru

Ten, kto czytał już książki Rogozińskiego doskonale wie, że są niezastąpione. Autor rewelacyjnie łączy kryminalne wątki z czarnym humorem, sarkazmem, zabawnymi powiedzonkami i absurdalnymi sytuacjami, w których trudno się nie uśmiechnąć. Tym razem stworzył parę, która marzy tylko o tym, byleby się rozstać. Niestety to nie będzie takie proste… „Bardzo cichy rozwód”, jego najnowsza powieść miała premierę 1 czerwca 2022.

Bardzo cichy rozwód

W książce poznajemy Zuzannę i Kacpra. Ona pracuje w wydawnictwie, on jest informatykiem. Początkowo byli udaną parą, jednak wszystko szybko się skończyło. Są razem od czterech lat i oboje myślą o tym, by się rozwieść. W ich związku dzieje się wiele złego. Ponadto Kacper poznał Paulę i myśli o tym, by pójść z nią do łóżka, a Zuza chce spędzać swój czas tylko z Alanem. Nowi partnerzy i stare problemy zaprzątują ich głowę. Dlatego gdy nadchodzi piątkowy wieczór, szykują się na rozmowę i ustalają szczegóły rozstania.

W tym samym czasie bogaty i rozpustny biznesmen spotyka się z tajemniczą kobietą. W trakcie wizyty z jego mieszkania ginie coś bardzo ważnego i cennego. Okazuje się, że ma wartość nie tylko dla niego. Co mogą mieć wspólnego z tym nasi rozwodzący się bohaterowie? Nagle zostają wplątani w sprawę morderstwa i muszą uciekać przed policją i mafią. Nie mogą nikomu ufać. Razem się ukrywają. Czy to im się uda? Czy mogą ufać sobie nawzajem?

Obok intrygującej fabuły mamy czarny humor autora, jego śmieszne powiedzonka i sytuacje, które same wywołują nasz uśmiech. Dzięki temu przez książkę się pędzi. Jeśli i Ty zastanawiasz się, co zabrać ze sobą na wakacje, to „Bardzo cichy rozwód” będzie dobrym wyborem. Książkę możesz kupić tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować