Strona główna » „Zielony sekret zdrowia” Ullenki już w sprzedaży!
Polecenia Poradniki Zapowiedzi i nowości

„Zielony sekret zdrowia” Ullenki już w sprzedaży!

Zielony sekret zdrowia - Ullenka

Jeśli kochasz zdrowe jedzenie i interesujesz się dietą i naturą, to na pewno kojarzysz Ullenkę. Influencerka od lat tworzy nowatorskie przepisy i zagrzewa ludzi do zmiany stylu życia. Prowadzi warsztaty, na których uczy zasad tworzenia jadłospisów nieobciążających układu trawiennego. Pokazuje, w jaki sposób możemy zmienić jakość swojego życia. Tym razem przychodzi do nas z książką, w której poznasz zasady żywienia oraz pyszne i proste przepisy. „Zielony sekret zdrowia” już od 1 czerwca jest w sprzedaży!

Zielony sekret zdrowia

My doskonale wiemy, że literatura to nie tylko powieści czy poradniki, ale i książki, które tchną w nas inspirację i pozwalają lepiej poznać swój organizm i jego potrzeby. Ullenka już od lat pokazuje, w jaki sposób korzystać z dobra, które pochodzi z natury. Bazą do jej potraw są świeże owoce i warzywa. Dzięki nim autorka rozwiązała wiele problemów zdrowotnych i teraz podpowiada, w jaki sposób możemy oczyścić swoje organizmy. Tłumaczy, jakie receptury warto wykorzystać, by zachować w zdrowiu swoje ciało i ochronić je przed negatywnym wpływem współczesnego świata.

Ullenka inspiruje i pokazuje, że warto szukać własnej drogi. Swoją wiedzę opiera na doświadczeniu. Wie, że nie warto ufać utartym schematom. Jej przepisy kochają zarówno dzieci, jak i dorośli. Opracowała nowatorskie receptury na mleko melonowe, tortille z arbuza czy chleb bez mąki. Pokazuje, że można jeść zdrowo, prosto i jednocześnie smakowicie. Jeśli i Ciebie interesuje ta książka, już dziś możesz kupić ją tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować