Strona główna » „Wiem, co czujesz” Gabrieli Gargaś już w kwietniu w księgarniach
Literatura obyczajowa Zapowiedzi i nowości

„Wiem, co czujesz” Gabrieli Gargaś już w kwietniu w księgarniach

Wiem, co czujesz. Nowa książka Gabrieli Gargaś

Gabriela Gargaś nie przestaje zadziwiać tempem pisania i wydawania kolejnych książek. Jej najnowsza powieść „Wiem, co czujesz” będzie miała swoją premierę 12 kwietnia. Jakiej historii mogą się spodziewać miłośnicy prozy Gargaś?

„Wiem, co czujesz”

W książce poznajemy Igę. Kobieta zrezygnowała z pracy w Warszawie, trzy lata temu przeprowadziła się na wieś i całkowicie zmieniła swoje życie. Przerobiła starą chatę na swój azyl i samotnię. Domek stał się przytulny i pełen ciekawych gości. Nie brakuje w nim również psów i kotów. Bohaterka często spotyka się z innymi ludźmi, wysłuchuje ich historii, częstuje aromatycznymi herbatami i godzinami z nimi rozmawia.

Obecnie Iga pracuje nad swoją trzecią książką, która wydaje się być tą najważniejszą, przynoszącą ukojenie po trudnych doświadczeniach. Opowiada o potrzebie bliskości, ale i o samotności oraz ranach, które noszą w sobie inni ludzie. Posiłkuje się historiami zasłyszanymi wśród bliskich jej osób.

Niespodziewanie w życiu bohaterki pojawia się Michał. Miał być tylko kolejnym rozmówcą pisarki. Oczywiście życie lubi pisać własne scenariusze i tak też było w tym przypadku. Czy zamknięta w swojej samotni kobieta otworzy się na mężczyznę? Czy egocentryk skupiony na swojej karierze będzie w stanie zmienić swoją perspektywę?

To kolejna książka, która otula, przynosi nadzieję i pokazuje, że choć nie rozumiemy niektórych planów losu, to warto podchodzić do nich z optymizmem. Kto wie, co czeka na nas tuż za rogiem…?

Książkę Gargaś w przedsprzedaży znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować