Strona główna » Tylko dla panów? Książka „Jej orgazm najpierw”
Poradniki Recenzje

Tylko dla panów? Książka „Jej orgazm najpierw”

Jej orgazm najpierw

Ludzka seksualność budzi wiele emocji. Każdy z nas pragnie spełnienia i stara się odnaleźć porozumienie ze swoim partnerem, również w sypialni. Niestety nieznajomość potrzeb swojego ciała, wstydliwość czy tabu sprawiają, że nie każdy potrafi rozmawiać o tym, czego pragnie lub co sprawia mu przyjemność. Niektórzy po prostu nie wiedzą, jak ją dać. I właśnie wtedy warto sięgnąć po książkę „Jej orgazm najpierw”. Co w niej znajdziesz?

„Jej orgazm najpierw”

Ian Kerner to seksuolog kliniczny, który po latach pracy z pacjentami dostrzegł, że temat kobiecego orgazmu wciąż pozostawia wiele do życzenia. Niektóre kobiety nie potrafią wprost powiedzieć o swoich oczekiwaniach. Panowie nie wiedzą, jak zapytać lub wstydzą się przyznać, że nie potrafią zadowolić swojej partnerki. Mnóstwo problemów rodzą również całkowicie różne potrzeby. Gdy statystyczny mężczyzna nie potrzebuje wiele czasu, aby osiągnąć satysfakcję, tak kobieta oczekuje o wiele więcej uwagi, pieszczot i chwil, by móc się rozgrzać.

Odmienne oczekiwania w sypialni często prowadzą do frustracji. Stąd też Ian Kerner wpadł na pomysł, aby raz na zawsze uporać się z problemami par i niedopowiedzeniami. Napisał książkę, w której krok po kroku stara się wytłumaczyć kobiece potrzeby oraz dać panom konkretne wskazówki, dzięki którym poczują się pewniej. I oczywiście – co człowiek, to inne oczekiwania. Trzeba jednak przyznać, że autor wykonał kawal dobrej roboty. Już choćby samo szczegółowe omówienie kobiecej anatomii i fizjologii orgazmu zasługuje na uznanie.

Dla kogo ta książka?

Ta książka to poradnik. I tutaj ogromny plus za to, że to nie jest instruktaż, ale wolna opowieść o seksualności, kobiecych potrzebach, istocie gry wstępnej czy uwadze na pragnienia partnera. Co można zarzucić autorowi? Niektóre rozdziały zawierają konkretne podpowiedzi dotyczące technik pieszczot czy czasu, który należy na nie przeznaczyć. Nie oszukujmy się – nikt nie zabiera zegarka do sypialni. Plan zabija spontaniczność i otwartość na bodźce i przeżycia.

„Jej orgazm najpierw” to książka nie tylko planów głodnych wiedzy lub podpowiedzi. To także dobra pozycja dla pań, które jeszcze bardziej chcą zagłębić się w swoją seksualność i zrozumieć, jak bardzo jest ona złożona. Ciekawa pozycja, która niektórym osobom bardzo może pomóc. Gdy tabu nadal wojuje, poradniki spełniają rolę szczerej rozmowy. Czemu więc nie wziąć w niej udziału?

Książkę „Jej orgazm najpierw” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować