Strona główna » The Wizarding World Shop. Świat Harry’ego Pottera zawitał do Hamburga
Ciekawostki

The Wizarding World Shop. Świat Harry’ego Pottera zawitał do Hamburga

Wizarding World

Czy są tu fani najsłynniejszego literackiego czarodzieja? Jeśli świat Harry’ego Pottera nie ma przed Tobą tajemnic i z przyspieszonym biciem serca spoglądasz na każdy magiczny gadżet, to zdecydowanie powinieneś/powinnaś wybrać się na wycieczkę do Hamburga. 1 sierpnia otworzył się tam sklep dla fanów Pottera!

Autorem całego zamieszania jest niemiecka sieć księgarni Thalia. Sklep o nazwie The Wizarding World Shop by Thalia otworzył swoje drzwi dla czarownic, czarodziejów i mugoli dziesięć dni temu na dworcu głównym w Hamburgu. Na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji i magicznych niespodzianek.

“The Wizarding World Shop by Thalia” fascynuje unikalnym designem sklepu i ekskluzywnym asortymentem z filmowego świata Harry’ego Pottera oraz Fantastycznych Zwierząt. Oferta jest naprawdę imponująca, ponieważ powierzchnia nowego sklepu wynosi 221m² i jest rozłożona na dwóch piętrach. Co ważne, najbardziej magiczne miejsce w całych Niemczech zaprasza 7 dni w tygodniu. Przy okazji wycieczki lub przesiadki warto więc rozważyć wizytę w tym sklepie w swoich planach.

Więcej informacji o niemieckiej mekce miłośników książek J.K. Rowling znajdziesz na oficjalnej stronie sklepu: https://www.thalia.de/vorteile/wizarding-world-shop

Kasia