Strona główna » Ta książka Cię zachwyci! „Ścieżki miłości. O tym, jak zbudować trwałą i szczęśliwą relację”
Polecenia Poradniki

Ta książka Cię zachwyci! „Ścieżki miłości. O tym, jak zbudować trwałą i szczęśliwą relację”

„Ścieżki miłości. O tym, jak zbudować trwałą i szczęśliwą relację”

Nikt z nas nie żyje w całkowitym odosobnieniu. Funkcjonujemy w społeczeństwie, w którym tworzymy przeróżne relacje. Wśród nich najważniejsze stają się przyjaźnie i partnerstwa. Niestety każdy z nas ma swoje traumy, bolączki i predyspozycje, które sprawiają, że czasami nasze relacje zaczynają kuleć. Co zrobić, by odbudować więź i zażegnać kryzys? Tego dowiesz się z fenomenalnej nowości wydawniczej „Ścieżki miłości. O tym, jak zbudować trwałą i szczęśliwą relację”.

„Ścieżki miłości”

Dobra wiadomość jest taka, że tak, jak potrafimy psuć swoje związki czy przyjaźnie, tak też potrafimy je naprawiać. Jeśli tylko zrozumiemy, z czego wynika problem i postaramy się w rzeczowy sposób do niego podejść jest spora szansa, że uda się nam z niego wygrzebać. Anna Paluszak i Jacek Rydlewski po latach terapeutycznej pracy przychodzą do nas z konkretnymi wskazówkami i przemyśleniami. Niektóre z nich mogą być trudne i bolesne, ale jednocześnie są konieczne do tego, byśmy mogli zrobić krok na przód.

Książka powstała dzięki rozmowom z ludźmi na różnych etapach swojego życia. Dzięki temu porusza całe spektrum tematów, które mogą przyczynić się do poważnych kryzysów w związkach. Nie braknie tutaj zdrad, kłamstw, traum, podporządkowywania się partnerowi czy ciągłego słuchania „dobrych rad” od wiecznie wtrącających się rodziców.

Ta wydawnicza nowość może okazać się przydatna szczególnie dla par na początku swojego związku. Terapeuci w rzeczowy sposób tłumaczą, jakie sytuacje i zachowania przyczyniają się do tego, że nawet najbardziej gorące uczucie z czasem może słabnąć i stać się niewystarczające do przetrwania relacji… To taka podpowiedź, na co zwracać uwagę i jakie kwestie warto w sobie przepracować, by w przyszłości nie utracić drogiej nam osoby.

Oczywiście „Ścieżki miłości” to również ogromna pomoc dla tych, którzy stoją na poważnym rozdrożu i mają poczucie, że ich małżeństwa nie da się już uratować. Terapeuci przekonują, że to w Twoich rękach znajduje się siła, a człowiek może wygrzebać się z naprawdę głębokiego dołu. Ta książka zbiera bardzo pozytywne recenzje i trafia na regały kolejnych zachwyconych czytelników. Sprawdź więc i Ty, co dobrego może Ci przynieść.

Książkę „Ścieżki miłości. O tym, jak zbudować trwałą i szczęśliwą relację” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować