Strona główna » Określ swoje priorytety. Książka „O tym, co ważne”
Polecenia Poradniki

Określ swoje priorytety. Książka „O tym, co ważne”

O tym, co ważne

Każdy z nas stara się odnaleźć pasje czy rzeczy, które będą przynosić największą satysfakcję. Gdy niektóre prace czy czynności zupełnie nas nie angażują, inne sprawiają, że coś w naszej głowie „klika” i już wiemy, że jesteśmy na właściwym miejscu. Jak więc znaleźć swoje priorytety, jak je ustalić i co zrobić, by móc wdrożyć je w swoje życie? O tym opowiada Joshua Becker, autor wydawniczej nowości „O tym, co ważne”.

„O tym, co ważne”

Każdy człowiek pragnie zaakcentować swoje życie i wnieść do społeczeństwa coś szczególnego. Dla jednych to potomstwo, dla innych życie w formie służby, np. lekarskiej, jeszcze dla innych dokonania naukowe czy czyny, które zostaną zapamiętane przez kolejne pokolenia. Niestety jesteśmy bombardowani ofertami i przykładami życia, które niewiele wnosi w naszą oraz innych codzienność. Wszechobecna bylejakość i przesyt social mediami sprawiają, że coraz trudniej usłyszeć siebie i zrozumieć, co tak naprawdę jest ważne.

Dzięki tej książce uda Ci się zidentyfikować wszystkie przeszkody, które dotychczas stawały na drodze Twojego rozwoju. Zrozumiesz, jakie sytuacje, przedmioty czy przyzwyczajenia spychały Cię z właściwej drogi. Wśród nich nierzadko pojawiają się strach, nowinki techniczne, cudze opinie czy nijakie wzorce kulturowe. „O tym, co ważne” to inspiracje, dzięki którym uda Ci się odnaleźć swoją drogę. W tej książce znajdziesz praktyczne wskazówki oraz historie osób, którym udało się odkryć oraz wdrożyć własne priorytety.

Ten poradnik nauczy Cię określania tego, co dla Ciebie najważniejsze, pomoże traktować całkiem poważnie Twoje najskrytsze marzenia, uświadomi, jak bardzo uzależniasz się od cudzych opinii, pomoże odkryć wartość i szczęście płynące z obfitości finansowej oraz wreszcie ułatwi porzucenie błędów przeszłości i przeszkadzających Ci nawyków. Ciekawa, bardzo wartościowa nowość wydawnicza, która świetnie sprawdzi się u osób zagubionych, niespełnionych czy będących na rozdrożu.

Książkę „O tym, co ważne” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować