Strona główna » Gdy otacza Cię chaos. „Bałagan pod kontrolą. Jak odzyskać przestrzeń…”
Poradniki Zapowiedzi i nowości

Gdy otacza Cię chaos. „Bałagan pod kontrolą. Jak odzyskać przestrzeń…”

Bałagan pod kontrolą

Porządkowanie przestrzeni wydaje się być pracą bez końca. Gdy wszystkie przedmioty zostaną poukładane na nowo pojawiają się takie, które będą sprawiać wrażenie bałaganu. Szczególnie dotkliwe jest to dla osób, które mają w domu małe dzieci. Ich zabawki, artykuły do rysowania czy sterty prania mogą doprowadzić do frustracji i rezygnacji. Co więc zrobić, by uporządkować swoją przestrzeń? Tego dowiesz się z książki „Bałagan po kontrolą”.

„Bałagan pod kontrolą”

Porozrzucane zabawki, stosy brudnych naczyń i sterty prania są w stanie skutecznie zniechęcić do czegokolwiek. Najgorsze jest to, że gdy ich sprzątanie się kończy pojawiają się kolejne… A niestety nasze otoczenie wpływa na nasze samopoczucie. I z myślą o tym powstała książka „Bałagan pod kontrolą. Jak odzyskać przestrzeń w swoim domu”. Nowość wydawnicza od Allie Casazza porusza tematy tak bliskie wielu osobom i jednocześnie tak często pomijane. I doskonale pokazuje, że wśród wartościowych książek pojawiają się nie tylko wciągające powieści, ale i poradniki, które realnie pomagają uporać się z codziennymi problemami.

Dzięki tej książce dowiesz się, w jaki sposób uporządkować swoją przestrzeń, nauczysz się gospodarować każdym pomieszczeniem, poradzisz sobie z nadmiarem przedmiotów i zrozumiesz, na czym polega minimalistyczny sposób porządkowania. Tym samym raz na zawsze uporasz się z wszechobecnym bałaganem, nauczysz się planować czas przeznaczany na robienie generalnych porządków i zaczniesz zwracać uwagę na detale, dzięki którym nie dopuścisz do tego, by brudne naczynia czy sterty prania przeszkadzały w domu.

Książkę „Bałagan pod kontrolą” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować