Strona główna » Świadectwo siły. Tomik „Moje poszarpane”
Poezja (liryka) Zapowiedzi i nowości

Świadectwo siły. Tomik „Moje poszarpane”

Moje poszarpane

Macierzyństwo naznaczone niepełnosprawnością dziecka budzi w społeczeństwie przeróżne reakcje. Jednak wśród tych najczęstszych dominuje przekonanie, że wychowywanie i opieka nad chorym potomkiem sprawiają, że kobieta już do końca życia musi zrezygnować ze swoich pragnień i skupić się tylko na potrzebach swojej pociechy. Z tym stereotypem zrywa Joanna Omylak w swoim tomiku wierszy „Moje poszarpane”. Już od 3 sierpnia znajdziesz go w księgarniach.

„Moje poszarpane”

„Moje poszarpane” to tomik, który ukazuje determinację oraz wiarę w siebie i swoje możliwości. Zapiski Joanny Omylak pokazują, że można wyrwać się z tego okrutnego stereotypu, który zamyka matki niepełnosprawnych dzieci w wizerunku zrezygnowanych i wiecznie zmęczonych. Poetka ukazuje, że nie trzeba rezygnować ze swojego rozwoju i marzeń, a jeśli ktoś naprawdę chce, to jest w stanie znaleźć takie sposoby, które przyniosą mu satysfakcję.

Joanna Omylak przekonuje, że, wierząc w swoje marzenia, można stawić czoła przeciwnościom losu i każdego dnia, krok po kroczku dążyć do wyznaczonych sobie celów. Dzięki sile i charyzmie tomik „Moje poszarpane” przynosi siłę każdej matce wychowującej niepełnosprawne dziecko. To obowiązkowa lektura dla tych pań, które mierzą się z trudami takiego życia i mają poczucie, że już na zawsze muszą pogrzebać wszystkie swoje plany i niezrealizowane dążenia.

Wzruszający i poruszający bardzo bolesne i trudne tematy tomik. Niemniej jednak piękny, emanujący siłą, determinacją i wiarą w siebie. Ważna nowość wydawnicza, którą aż żal pominąć. Zatrzymuje na dłużej i skłania do refleksji.

Tomik „Moje poszarpane” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować