Strona główna » Pierwsze polskie wydanie książki „Nic mnie nie złamie”
Bestsellery Poradniki

Pierwsze polskie wydanie książki „Nic mnie nie złamie”

Nic mnie nie złamie

„Nic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losu” to bestseller New York Timesa sprzedany w nakładzie przekraczającym 4 miliony sztuk. Jego autor David Goggins jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w USA, a jego rekordy wytrzymałościowe wzbudzają uznanie i każą zastanowić się, jak to możliwe, by osiągnąć tak wiele… W maju tego roku w księgarniach pojawiło się pierwsze polskie wydanie jego książki i to dobry moment, by wspomnieć o niej i jej autorze i tutaj.

„Nic mnie nie złamie”

Dzieciństwo Davida Gogginsa była naznaczone maltretowaniem fizycznym, przemocą psychiczną i wykluczeniem. Ten urodzony w ubóstwie chłopczyk wydostał się ze swojego traumatycznego dzieciństwa dzięki własnej determinacji, sile psychicznej oraz samodyscyplinie i ciężkiej pracy. Popadający w depresję młody mężczyzna z czasem stał się ikoną amerykańskich sił zbrojnych. Jako jedyny mężczyzna w Stanach Zjednoczonych przeszedł elitarne szkolenie Navy SEAL, Army Ranger i Air Force Tactical Air Controller, a później ustanowił w nich rekordy wytrzymałościowe.

Biorąc pod uwagę wybitne dokonania wytrzymałościowe, David Goggins został okrzyknięty najsprawniejszym mężczyzną w Ameryce. Jego osiągnięcia stały się punktem wyjścia do rozmowy o samodyscyplinie i sposobach osiągania wyjątkowych efektów. Sam autor przekonuje, że jego zdaniem człowiek wykorzystuje jedynie 40% możliwości swojego mózgu. Jeśli zaczniemy akceptować swój ból i strach związany z przekraczaniem własnych granic, nasze możliwości się zwiększą, a co za tym idzie również nasze osiągnięcia. Dowodzą tego nie tylko doświadczenia autora, ale i odkrycia współczesnej neuronauki.

Ta książka może być motywacją dla wszystkich, którzy mają wrażenie, że tkwią w bagnie i nie widzą szans na wygrzebanie się z niego. Historia autora pokazuje, że dzięki samodyscyplinie i uporowi można wyjść z ubóstwa i odciąć się od krzywdzącego nas środowiska. Jego poradnik to także wsparcie dla tych, którzy zastanawiają się, w jaki sposób zacząć działać, by móc osiągać jeszcze lepsze efekty. Bardzo motywująca i poszerzająca perspektywę książka, warto ją przeczytać i korzystać z umieszczonych w niej rad.

Książkę „Nic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losu” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować