Strona główna » Nowy imprint Wydawnictwa Agora. Wydawnictwo Ale! z gorącą powieścią K.N. Haner
Aktualności ze świata książki Romanse i erotyki

Nowy imprint Wydawnictwa Agora. Wydawnictwo Ale! z gorącą powieścią K.N. Haner

Wydawnictwo Ale! Nowy imprint Wydawnictwa Agora

Początek 2023 roku przywitał nas wiadomości o powstaniu kilku nowych imprintów największych grup wydawniczych. Jednym z większych zaskoczeń jest z pewnością powstanie Wydawnictwa Ale!, które stanowi imprint Wydawnictwa Agora. Z jego ofercie znajdziemy głównie romanse, erotyki oraz literaturę New Adult.

Nowe wydawnictwo z literaturą kobiecą

Do tej pory czytelnicy kojarzyli Wydawnictwo Agora głównie z reportażami, publicystyką, literaturą piękną, biografiami oraz wyselekcjonowanymi tytułami dla dzieci. Chociaż co prawda Agora miała w swojej ofercie głośną serię erotyków Blanki Lipińskiej („365 dni”, „Kolejne 365 dni”, „Ten dzień”), ten gatunek literatury nie wszedł na stałe do jej oferty. Jednak 2023 rok wprowadza niemałe zmiany w tym zakresie. W nowo utworzonym imprincie czekają na nas m.in. erotyki, romanse, chick lity oraz literatura new adult. Możemy spodziewać się zarówno debiutów jak i powieści dobrze znanych autorek.

Jak czytamy na fanpage’u wydawnictwa na Facebooku:

Tworzymy z pasji do książek. Do pisania i czytania. Ale! to historie, które rozpalają wyobraźnię, książki zapewniające rozrywkę, opowieści wyciskające łzy i cieszące duszę. To nie tylko erotyki, to także romanse, chick lity, powieści obyczajowe, literatura new adult, popularne i uwielbiane tropy oraz gorące nowości, które zdążyły już namieszać na zachodnim rynku. W Ale! ukażą się nowe książki autorek już popularnych w Polsce, jednak nie zabraknie też miejsca na ekscytujące debiuty.

Premiery Wydawnictwa Ale!

Jako pierwsza pod nowym logiem ukaże się książka K.N. Haner „Dyrektor generalny”. Premiera jej najnowszej powieści odbędzie się już 8 lutego czyli w sam raz na Walentynki. Warto dodać, że Katarzyna Nowakowska, która pisze pod pseudonimem K.N. Haner, należy do jednych z najbardziej ulubionych i najpopularniejszych pisarek powieści erotycznych. Za to 8 marca czeka nas premiera kolejnej książki Weroniki Jaczewskiej („Niegrzeczny prezes”, „Niepokorny driver”). Będzie to papierowe wydanie powieści, która ukazała się już na Wattpadzie pod tytułem „Bezduszny geniusz”. Mimo że do premiery zostało jeszcze trochę czasu, to wiemy, że tytuł książkowego wydania będzie brzmiał „Shameless”.

Wydawnictwo Ale! zdradziło również, że w pierwszy półroczu 2023 roku przeczytamy książki takich zagranicznych pisarek jak Jen Devon, Ivy Owens, N.S. Perkins.

Masz ochotę przeczytać najnowszą powieść K.N. Haner? Książkę “Dyrektor generalny” kupisz TUTAJ.

Kasia