Strona główna » Nowy imprint Wydawnictwa Agora. Wydawnictwo Ale! z gorącą powieścią K.N. Haner
Aktualności ze świata książki Romanse i erotyki

Nowy imprint Wydawnictwa Agora. Wydawnictwo Ale! z gorącą powieścią K.N. Haner

Wydawnictwo Ale! Nowy imprint Wydawnictwa Agora

Początek 2023 roku przywitał nas wiadomości o powstaniu kilku nowych imprintów największych grup wydawniczych. Jednym z większych zaskoczeń jest z pewnością powstanie Wydawnictwa Ale!, które stanowi imprint Wydawnictwa Agora. Z jego ofercie znajdziemy głównie romanse, erotyki oraz literaturę New Adult.

Nowe wydawnictwo z literaturą kobiecą

Do tej pory czytelnicy kojarzyli Wydawnictwo Agora głównie z reportażami, publicystyką, literaturą piękną, biografiami oraz wyselekcjonowanymi tytułami dla dzieci. Chociaż co prawda Agora miała w swojej ofercie głośną serię erotyków Blanki Lipińskiej („365 dni”, „Kolejne 365 dni”, „Ten dzień”), ten gatunek literatury nie wszedł na stałe do jej oferty. Jednak 2023 rok wprowadza niemałe zmiany w tym zakresie. W nowo utworzonym imprincie czekają na nas m.in. erotyki, romanse, chick lity oraz literatura new adult. Możemy spodziewać się zarówno debiutów jak i powieści dobrze znanych autorek.

Jak czytamy na fanpage’u wydawnictwa na Facebooku:

Tworzymy z pasji do książek. Do pisania i czytania. Ale! to historie, które rozpalają wyobraźnię, książki zapewniające rozrywkę, opowieści wyciskające łzy i cieszące duszę. To nie tylko erotyki, to także romanse, chick lity, powieści obyczajowe, literatura new adult, popularne i uwielbiane tropy oraz gorące nowości, które zdążyły już namieszać na zachodnim rynku. W Ale! ukażą się nowe książki autorek już popularnych w Polsce, jednak nie zabraknie też miejsca na ekscytujące debiuty.

Premiery Wydawnictwa Ale!

Jako pierwsza pod nowym logiem ukaże się książka K.N. Haner „Dyrektor generalny”. Premiera jej najnowszej powieści odbędzie się już 8 lutego czyli w sam raz na Walentynki. Warto dodać, że Katarzyna Nowakowska, która pisze pod pseudonimem K.N. Haner, należy do jednych z najbardziej ulubionych i najpopularniejszych pisarek powieści erotycznych. Za to 8 marca czeka nas premiera kolejnej książki Weroniki Jaczewskiej („Niegrzeczny prezes”, „Niepokorny driver”). Będzie to papierowe wydanie powieści, która ukazała się już na Wattpadzie pod tytułem „Bezduszny geniusz”. Mimo że do premiery zostało jeszcze trochę czasu, to wiemy, że tytuł książkowego wydania będzie brzmiał „Shameless”.

Wydawnictwo Ale! zdradziło również, że w pierwszy półroczu 2023 roku przeczytamy książki takich zagranicznych pisarek jak Jen Devon, Ivy Owens, N.S. Perkins.

Masz ochotę przeczytać najnowszą powieść K.N. Haner? Książkę “Dyrektor generalny” kupisz TUTAJ.

Kasia

Kiedy byłam w zerówce, nauczyłam się czytać, żeby już więcej się nie nudzić. Od tej pory pochłaniałam kolejne książki, czytając – ku zgrozie pozostałych domowników – przez pierwsze lata na głos. Z kolei w szkole cały czas kończyło mi się miejsce na bibliotecznej karcie, bo byłam tam codziennym gościem. W zawrotnym tempie przerobiłam wszystkie tytuły Astrid Lindgren i do dziś mam sentyment do „Ronji, córki zbójnika”. Chociaż moim ukochanym tytułem z dzieciństwa pozostaje wciąż „Zajączek z rozbitego lusterka”. Na szczęście wraz z wiekiem miłość do książek nie zanikła, a wręcz miała okazję rozkwitnąć dzięki już ponad 5 – letniej pracy w księgarni.
Jednak nie samą literaturą żyje człowiek. Kiedy nie czytam, haftuję tamborki z joginkami i wyciszam umysł, praktykując ashtangę. Za to z wykształcenia jestem psychologiem i arteterapeutką, dlatego mam słabość do psychologicznej literatury i książek Yaloma. Uwielbiam dzieci i kocham literaturę dziecięcą, więc niech nie zdziwi Cię duża liczba wpisów na temat moim zdaniem najbardziej wartościowych książek dla najmłodszych. Sama posiadam ich zawrotną liczbę - nie bez powodu maluchy znajomych mówią na mnie „ciocia od książek”. W kościach czuję, że w bliżej nieokreślonej przyszłości zostanę pisarką książek dla dzieci. Ale wracając do teraz – na co dzień trenuję swoją cierpliwość, dzieląc dom z czwórką kotów i znajdując kłaki oraz żwirek we wszystkich możliwych miejscach.

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować