Strona główna » Nowe, rozszerzone wydanie poradnika „Seksownik, czyli mądrze i pikantnie”
Polecenia Poradniki Zapowiedzi i nowości

Nowe, rozszerzone wydanie poradnika „Seksownik, czyli mądrze i pikantnie”

Seksownik Katarzyna Miller

Ludzka seksualność staje się coraz mniej wstydliwym tematem. A jednak wciąż postrzegamy ją poprzez krzywdzące stereotypy i boimy się rozmawiać o tym, co jest tak naturalne i potrzebne. I właśnie wtedy przychodzi do nas Katarzyna Miller w nowym, rozszerzonym wydaniu poradnika „Seksownik, czyli mądrze i pikantnie”, będącego efektem rozmowy z dziennikarką Beatą Pawłowicz. Książka po raz pierwszy ukazała się w 2017 roku, a w lutym tego roku czytelnicy otrzymali jej uaktualnioną wersję.

„Seksownik, czyli mądrze i pikantnie”

Katarzyna Miller to uznana terapeutka i bodaj najsłynniejsza polska psycholożka. Odważna, nie bojąca się tematów tabu, błyskotliwa, inteligentna i szczera do bólu. Nic więc dziwnego, że każda jej książka bardzo szybko kradnie serca czytelników. I tym razem jest podobnie. Co znajdziesz w rozszerzonym wydaniu poradnika?

„Seksownik, czyli mądrze i pikantnie” to rozmowa o ludzkiej seksualności i potrzebach każdego człowieka. Znajdziesz w niej spojrzenie na intymność bez cienia wstydu czy zahamowań. To być może pierwszy krok do zrozumienia samego siebie, odkrycia swoich pragnień, zaakceptowania ich i obserwacji, że życie seksualne może być radosne i satysfakcjonujące! Autorki książki poruszają kwestie związane z masturbacją, libido, pornografią, wirtualnym seksem, gadżetami erotycznymi, czułością czy otwartością.

Pełne szczerości, ale i empatii spostrzeżenia Katarzyny Miller mogą być takim prztyczkiem dla wszystkich, którzy nie potrafią rozmawiać o swojej seksualności i dostrzec, że ich potrzeby są tak naturalne jak chęć napicia się herbaty czy konieczność snu. Autorki jeszcze bardziej zrywają z tabu, normalizują ludzką seksualność i zachęcają do dialogu. Nawet jeśli nie potrafisz rozmawiać otwarcie, twarzą w twarz, to może konfrontacja z książką będzie punktem wyjścia do samopoznania i samoakceptacji. Rewelacyjna pozycja, warta uwagi.

Książkę Katarzyny Miller i Beaty Pawłowicz znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować