Strona główna » Nowa książka od Gabrielle Bernstein. „Szczęśliwa przyszłość. Uwolnij się od traum”
Polecenia Poradniki Zapowiedzi i nowości

Nowa książka od Gabrielle Bernstein. „Szczęśliwa przyszłość. Uwolnij się od traum”

Gabrielle Bernstein jest mówczynią motywacyjną, nauczycielką duchową oraz autorką bestsellerów „New York Timesa”. W lutym 2023 roku w polskich księgarniach ukazał się jej najnowszy poradnik „Szczęśliwa przyszłość. Uwolnij się od traum”. Co w nim znajdziesz i dlaczego warto mieć tę książkę w swojej biblioteczce?

„Szczęśliwa przyszłość”

Autorka w empatyczny, ale rzeczowy sposób tłumaczy, czym jest trauma. Pomaga przejść niełatwą drogę od jej uleczenia i pozbycia się lęku aż do samomiłości. Pokazuje, że można osiągnąć spokój i każdego dnia budzić się bez niepokoju, strachu i żalu. Jak to zrobić i jak zrozumieć, skąd w nas tak wiele bólu i nieprzepracowanych spraw?

Gabrielle Bernstein pomaga stworzyć plan, dzięki któremu przekształcisz ból związany z przeszłością w swoją siłę i raz na zawsze uporasz się z tym, co być może rani Cię już od lat. Ponadto dzięki tej książce zrozumiesz, dlaczego ludzie przez lata odtwarzają pewne wzorce i schematy, choć te nie mają większego sensu i są krzywdzące. Poznasz techniki osiągania spokoju i metody pracy z własnym ciałem oraz dowiesz się, jak możesz troszczyć się o swój komfort psychiczny. Może nie od razu, ale krok za krokiem zaczniesz nawiązywać kontakt z samym sobą, również z tymi aspektami siebie, które teraz wydają się smutne, przerażające lub dotykające zbyt trudnych tematów.

Z tą książką możesz wybrać się w drogę ku osobistej wolności. Może nie będzie ona prosta i bezbolesna, ale z pewnością wartościowa i wyzwalająca. Po raz kolejny Gabrielle Bernstein wyciąga rękę do czytelników z całego świata i stara się pomóc oczyścić to, co wymaga przepracowania. To pełna ciepła, wiedzy i skutecznych metod książka, którą warto mieć pod ręką. Czasem przyda się Tobie, czasem może i Twoim bliskim…

Książkę „Szczęśliwa przyszłość. Uwolnij się od traum” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować