Strona główna » „Nieodnaleziona”. Remigiusz Mróz w ojczyźnie kryminału
Aktualności ze świata książki Thriller

„Nieodnaleziona”. Remigiusz Mróz w ojczyźnie kryminału

Jak donosi na swoim autorskim profilu na Facebooku Remigiusz Mróz, jedna z jego bestsellerowych książek znalazła się właśnie w księgarniach w Danii. Czy Nieodnaleziona podbije skandynawski rynek książki?

Nieodnaleziona to thriller psychologiczny najpopularniejszego polskiego pisarza, mistrza kryminałów, którego książki stają się bestsellerami już przed premierą. Warto wspomnieć, że blurba do powieści napisała znana amerykańska pisarka Tess Gerritsen.

„Cały świat czytał Stiega Larssona. Potem Jo Nesbø. A teraz nadszedł czas na Remigiusza Mroza.”

Być może autorce thrillerów medycznych udało się wywróżyć Remigiuszowi Mrozowi miejsce wśród najlepszych skandynawskich pisarzy kryminałów. Mroczna historia o młodej kobiecie, która znika w tajemniczych okolicznościach, z pewnością ma szansę zainteresować Duńczyków ceniących niebanalne opowieści z dreszczykiem.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji sięgnąć po ten tytuł naszego polskiego Jo Nesbø, koniecznie nadróbcie zaległości!

Książkę kupie tutaj: Nieodnaleziona

Zobacz także:

Kasia

Kiedy byłam w zerówce, nauczyłam się czytać, żeby już więcej się nie nudzić. Od tej pory pochłaniałam kolejne książki, czytając – ku zgrozie pozostałych domowników – przez pierwsze lata na głos. Z kolei w szkole cały czas kończyło mi się miejsce na bibliotecznej karcie, bo byłam tam codziennym gościem. W zawrotnym tempie przerobiłam wszystkie tytuły Astrid Lindgren i do dziś mam sentyment do „Ronji, córki zbójnika”. Chociaż moim ukochanym tytułem z dzieciństwa pozostaje wciąż „Zajączek z rozbitego lusterka”. Na szczęście wraz z wiekiem miłość do książek nie zanikła, a wręcz miała okazję rozkwitnąć dzięki już ponad 5 – letniej pracy w księgarni.
Jednak nie samą literaturą żyje człowiek. Kiedy nie czytam, haftuję tamborki z joginkami i wyciszam umysł, praktykując ashtangę. Za to z wykształcenia jestem psychologiem i arteterapeutką, dlatego mam słabość do psychologicznej literatury i książek Yaloma. Uwielbiam dzieci i kocham literaturę dziecięcą, więc niech nie zdziwi Cię duża liczba wpisów na temat moim zdaniem najbardziej wartościowych książek dla najmłodszych. Sama posiadam ich zawrotną liczbę - nie bez powodu maluchy znajomych mówią na mnie „ciocia od książek”. W kościach czuję, że w bliżej nieokreślonej przyszłości zostanę pisarką książek dla dzieci. Ale wracając do teraz – na co dzień trenuję swoją cierpliwość, dzieląc dom z czwórką kotów i znajdując kłaki oraz żwirek we wszystkich możliwych miejscach.

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować