Strona główna » “Moc medytacji. Jak sprawić, by umysł stał się twoim sprzymierzeńcem”
Polecenia Poradniki

“Moc medytacji. Jak sprawić, by umysł stał się twoim sprzymierzeńcem”

Moc medytacji

O medytacji mówi się coraz więcej. I to bardzo ważne, bo dzięki wiedzy na temat pracy naszego mózgu możemy zrozumieć, jak pracować ze sobą, aby widzieć efekty praktyki. Tym razem mamy dla Ciebie książkę jednej z wybitniejszych współcześnie mniszek i autorek, których dorobek jest doceniany na całym świecie. „Moc medytacji. Jak sprawić, by umysł stać się twoim sprzymierzeńcem” to wyjątkowa pozycja na wydawniczej mapie 2022 roku. Dlaczego?

Moc medytacji

Autorką książki jest Pema Chödrön. To buddyjska mniszka amerykańskiego pochodzenia, która po rozstaniu z mężem postanowiła zmienić swoje życie. Znalazła ukojenie w buddyzmie, uzyskała tytuł Aczarii, przeznaczony dla doświadczonych nauczycieli Szambali, którzy swoim życiem potwierdzają mądrość nauk dharmy. Obecnie wydaje książki, które kochają ludzie Zachodu. Odnajdują w nich wiedzę, która pomaga im zwolnić i zmienić rozumienie o sobie i o otaczającym ich świecie.

W swojej najnowszej książce Pema Chödrön krok po kroku tłumaczy, w jaki sposób należy nawiązać połączenie ze swoim umysłem oraz jak korzystać ze swojego doświadczenia. Przeprowadza niedoświadczone osoby przez rolę oddechu, prawidłową postawę ciała, otwieranie serca czy doświadczanie swoich emocji. Dlatego też ta książka to mush have każdej osoby, która nigdy nie medytowała lub dopiero zaczyna swoją przygodę z medytacją. Dzięki niej zrozumiesz, dlaczego tak wiele osób wybiera tę praktykę oraz jak należy się w nią zagłębić.

„Moc medytacji” to także wyjątkowe narzędzie dla wszystkich, którzy mają wrażenie, że stanęli w miejscu i nie wiedzą, jak mogliby rozwinąć się bardziej. Pema Chödrön ukazuje moc medytacji, jej potencjał i sposoby uzyskiwania dobrostanu w swoim życiu. To wyjątkowa, wspaniała pozycja, którą aż żal pominąć. Jeśli więc zwróciła Twoją uwagę, już dziś możesz kupić ją tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować