Strona główna » “A jak to się wyda?” Miłość obszyta strachem
Literatura młodzieżowa Polecenia

“A jak to się wyda?” Miłość obszyta strachem

A jak to się wyda?

Miłość zawsze kojarzy się z intensywnymi emocjami, niepewnością, wzajemną fascynacją i przede wszystkim wrażeniem, że wreszcie człowiek znalazł kogoś wyjątkowego. Co jednak zrobić, gdy cały świat przeciwstawia się uczuciu i Ty sam masz wrażenie, że to, co robisz jest niewłaściwe? Ten problem porusza książka „A jak to się wyda?”, która kilka miesięcy temu miała swoją premierę. Co w niej tak szczególnego?

A jak to się wyda?

W książce poznajemy amerykański zespół popowy, który właśnie jest w trasie koncertowej w Europie. Chłopaki podbijają Amsterdam, Paryż, Londyn i spotykają się ze swoimi fanami. Po każdym z koncertów rzesze zachwyconych dziewczyn czekają, by móc zrobić sobie z muzykami zdjęcie, uścisnąć ich, porozmawiać. Tymczasem chłopcy starają się zyskać jak największą popularność i wciąż pną się na szczyt. Na bieżąco śledzą recenzje. Jednocześnie starają się wykorzystać podróż do Europy. Imprezują, zwiedzają, korzystają z lokalnych atrakcji.

Dwóch chłopaków, Ruben i Zach pewnego dnia zaczynają sobie uświadamiać, że ich podróż wymknęła się spod kontroli. Wiele tygodni spędzonych w trasie sprzyja nie tylko świetnym koncertom, ale i spięciom. Ponadto chłopcy coraz bardziej się poznają i zacieśniają pomiędzy sobą więzy. Nie spodziewali się jednak, że ich relacja przestanie być przyjacielska i przerodzi się we wzajemną fascynację. Obaj są niepewni, zawstydzeni, przerażeni. Są pełni obaw…

Miłość obszyta strachem

Zespół nie schodzi ze świeczników, a życie osobiste każdego z jego członków jest gorąco komentowane w mediach. Chłopcy boją się, że romans może zepsuć nie tylko ich życie prywatne, ale i morale całego zespołu. Sophie Gonzalez i Cale Dietrich świetnie pokazali uczucia i emocje rodzące się w bohaterach. „A jak to się wyda?” to jedna z łagodniejszych pozycji dotyczących sytuacji osób homoseksualnych i biseksualnych.

Ruben i Zach odkrywają, że ich seksualność ma im wiele do zaoferowania. Jednocześnie boją się tego, nie wiedzą, jak się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Dlatego też to świetna pozycja dla osób, które nie potrafią zrozumieć, że świat nie jest prosty, a miłość wymyka się wszelkim uogólnieniom. Liczy się uczucie i tylko ono. Jeśli więc ta pozycja Cię zainteresowała, już dziś możesz kupić ją tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować