Strona główna » Literackie, smakowite kąski. “Epoka hipokryzji. Seks i erotyka w przedwojennej Polsce”
Książki naukowe i popularnonaukowe Polecenia Zapowiedzi i nowości

Literackie, smakowite kąski. “Epoka hipokryzji. Seks i erotyka w przedwojennej Polsce”

Epoka hipokryzji. Seks i erotyka w przedwojennej Polsce - Kamil Janicki

Choć “Epoka hipokryzji. Seks i erotyka w przedwojennej Polsce” miała swoją premierę w 2015 roku, to 1 czerwca 2022 pojawiło się nowe wydanie tej książki. To dobra okazja, by poświęcić jej chwilę uwagi. Jeśli interesuje Cię seksualność, ludzka pruderia czy fantazje, to ta lektura jest dla Ciebie. Czemu jeszcze warto sięgnąć po książkę Kamila Janickiego?

Epoka hipokryzji. Seks i erotyka w przedwojennej Polsce

To ciekawe, że wydaje się nam, że obyczaje zmieniają się bardzo powoli. Gdy myślimy o swoich babciach czy prababciach nie potrafimy sobie wyobrazić, by w młodości korzystały z antykoncepcji czy oglądały pornograficzne filmy. To wydaje się wręcz oburzające! Mamy wrażenie, że ludzka seksualność i jej swoboda to dopiero nasze doświadczenie i głos ostatnich lat. Nic bardziej mylnego! Kamil Janicki świetnie o tym opowiada.

Jego książka zabiera nas do przedwojennej Polski. Przeżywamy podróż w czasie i zaglądamy do sypialń ówczesnych osób. Wiesz, że już wtedy korzystano z pierwszych wibratorów lub prezerwatyw z wypustkami? A może zaskoczy Cię informacja, że zdrady małżeńskie, orgie czy miłość homoseksualna były na porządku dziennym? Jedyne, co się zmieniło to brak pruderii. To, o czym kiedyś oficjalnie milczano dziś wreszcie przemawia własnym głosem. Ludzka seksualność się nie zmieniła. Za to obyczaje i większa pewność siebie wreszcie zmieniają nasze postrzeganie życia intymnego.

Jeśli i Ciebie zaciekawił ten temat i chcesz więcej takich smakowitych kąsków, nowe wydanie książki możesz kupić tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować