Strona główna » „Kurs medytacji. 21 dni praktyki rozwijającej świadomość” od OSHO
Książki naukowe i popularnonaukowe Recenzje

„Kurs medytacji. 21 dni praktyki rozwijającej świadomość” od OSHO

„Kurs medytacji. 21 dni praktyki rozwijającej świadomość” od OSHO

OSHO był wielkim myślicielem, który inspirował ludzi niezależnie od szerokości geograficznej. Jego nauki były tak bardzo popularne, że wciąż stanowią ważny głos dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją świadomość, medytować i pojąć, kim tam naprawdę są. Stąd też powstaje wiele książek, które nawiązują wprost do wiedzy przekazywanej przez OSHO. Jedną z nich jest „Kurs medytacji. 21 dni praktyki rozwijającej świadomość”.

„Kurs medytacji”

Medytacja to twardy orzech do zgryzienia. Już od lat mówimy o niej dużo i często, a jednak wciąż wydaje się być czymś ezoterycznym, odległym i niejasnym. O co w niej tak naprawdę chodzi, dlaczego pomaga w wyciszaniu się i sprawia, że łatwiej nam odgadnąć swoje myśli i emocje? Nie ma jednej rady, jak medytować. I to jest w tym wszystkim piękne, ale dla początkujących może stanowić wyzwanie. Jak się za to zabrać, gdy tak wiele osób mówi coś innego…?

„Kurs medytacji” od OSHO jest rewelacyjną formą wprowadzenia do praktyki dla każdej osoby, która dotychczas tylko słyszała o medytacji, ale nigdy jej nie zaczynała. W książce znajdziesz informacje o tym, dlaczego to takie ważne. To praktyczny kurs, który od podstaw nauczy Cię różnych technik medytacyjnych, potrzebnych współczesnemu człowiekowi. W książce znajdziesz także wiele wskazówek od OSHO dotyczących gniewu, miłości czy innych tematów, które zaprowadzą Cię ku samoakceptacji, uważności i prostej radości.

Na jedną technikę medytacyjną przeznaczono jeden dzień, dlatego też cały kurs trwa 3 tygodnie. I warto płynąć z tym nurtem, nie próbować nic wyprzedzać, bo już po kilku dniach dostrzeżesz, że to naprawdę działa, a Ty otwierasz się na coraz większą uważność i dokonujesz transformacji. Jakkolwiek dziwnie i górnolotnie to brzmi, to tak, zaufaj temu. Przygoda z OSHO może być niesamowita…

Wskazówki od OSHO

Wskazówki, które znajdziesz w tej książce są ogromnym wsparciem dla zmęczonego i przebodźcowanego współcześnie człowieka. OSHO podpowiada, jak odnaleźć w sobie spokój nawet w trudnych i stresujących sytuacjach. Co ważne, jego praktyki świetnie sprawdzą się nie tylko u początkujących, ale i osób doświadczonych, które chcą rozwinąć jeszcze bardziej swoją umiejętność medytacji i uważności.

Jeśli chcesz reagować świadomie na wszystko, co Cię otacza, to medytacja będzie dla Ciebie wyjątkowym „narzędziem”. Dzięki niej wyciszysz się, uspokoisz i lepiej poznasz swoje potrzeby. Tak, nie ruszając się z miejsca, można wykonać bardzo daleką i wartościową podróż.

Książkę OSHO znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować