Strona główna » „Kuku i Rajtek sprzątają pokój”. Nowa odsłona ulubionej serii o Kuku!
Książki dla dzieci Zapowiedzi i nowości

„Kuku i Rajtek sprzątają pokój”. Nowa odsłona ulubionej serii o Kuku!

Kuku i Rajtek sprzątają pokój

Stęskniliście się za uroczymi historyjkami o Kuku i jego przygodach? Jesteśmy pewnie, że tak. Na szczęście Anna Kamińska powraca z kolejną opowieścią. Tym razem czeka nas nie tylko całkiem nowa historia, ale również zmieniony format. Jest na co czekać!

Małego chłopca o imieniu Kuku poznaliśmy we wzruszającej książce Kuku i historia pępka. W kolejnych częściach czytaliśmy o tym, jak Kuku świętuje urodziny i szuka szczęścia, jak chce zostać superbohaterem, a nawet o tym jak zostaje Świętym Mikołajem. W najnowszym tomie przygód maluchy będą towarzyszyć Kuku i Rajtkowi w… sprzątaniu pokoju. Oj, z pewnością będzie się tam dużo działo. W końcu w takim dziecięcym pokoju można spotkać mnóstwo skarbów. Ale oprócz czytania szykujcie się na przednią zabawę! Wydawnictwo Mamania zdradziło, że publikacja Kuku i Rajtek sprzątają pokój to książka aktywnościowa. Autorka, Anna Kamińska zaprasza więc dzieci do głaskania pieska, turlania piłki, liczenia klocków, wydawania dźwięków i oczywiście skakania z radości. Śmiech i mnóstwo zabawy podczas czytania gwarantowane. Czy lektura nowego Kuku pomoże Waszemu maluchowi w nauce sprzątania? Jest taka szansa, chociaż Wydawnictwo nie obiecuje 😉

Na koniec warto również dodać, że zmienił się format książki. Dotychczasowa wielkość wydania 21.6×21.6 cm zmienia się na 25.0×25.0 cm.

Tytuł: Kuku i Rajtek sprzątają pokój
Tekst: Anna Kamińska
Ilustracje: Andrzej Tylkowski
Wydawnictwo: Mamania
Data premiery: 20.04.2022

Książkę kupicie tutaj: Kuku i Rajtek sprzątają pokój

Kasia