Strona główna » Książki, które rozbudzą Twoją duchowość
Polecenia Religia i filozofia

Książki, które rozbudzą Twoją duchowość

Tematy duchowości stają się obecnie coraz popularniejsze. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ ludzie czują wewnętrzną potrzebę zgłębiania tego, co nieoczywiste. Obecnie możesz trafić na wiele książek czy zajęć, w trakcie których poczujesz swoje prawdziwe ja. To dobry moment, by zacząć też czytać książki, które są o ludziach i ich duchowych doznaniach, bez kajdanów jakiejkolwiek religii i doktryny. Dziś mam dla Ciebie 4 pozycje, które być może rozpalą Twoje pragnienie pogrzebania tam, gdzie dotychczas nie chciałeś lub bałeś się zaglądać.

„Kurs medytacji. 21 dni praktyki rozwijającej świadomość”

Kurs medytacji
21 dni praktyki rozwijającej świadomość

O medytacji mówi się wiele, a jednak wciąż mnóstwo osób nie ma pojęcia, czym ona jest i jak się do niej zabrać. Bazując na naukach przekazywanych przez OSHO, stworzono kurs, który trwa 21 dni i jest rewelacyjną opcją dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z medytacją, wyciszyć się, zrelaksować, uspokoić rozbiegany umysł i wreszcie bardziej połączyć z samym sobą. Z tej książki mogą korzystać osoby, które nigdy wcześniej nie praktykowały i nie wiedzą nawet, jak się za to zabrać. Dostaniesz tutaj wszystkie niezbędne wskazówki. To dobra lektura także dla tych, którzy szukają nowych sposobów rozwoju i chcą skorzystać z nauk mistrza. Ta książka może wnieść wiele dobra i pomóc Ci w rozbudzeniu Twojej duchowości.

„Twoje nadprzyrodzone zdolności”

 Twoje nadprzyrodzone zdolności

Dr Joe Dispenza w swojej książce skupia się nie tyle na duchowości, co na wyjątkowych umiejętnościach ludzkiego mózgu, dzięki którym możesz zmienić swoje życie, zadbać o dobrostan organizmu oraz znacząco zwiększyć swój komfort psychiczny. Autor korzysta z dokonań neuronauki i fizyki kwantowej i pokazuje, w jaki sposób wznieść się na wyższy stan świadomości, który pomoże Ci raz na zawsze uporać się z problemami z przeszłości i pomoże tak „zaprogramować” umysł, by zaczął tworzyć dla Ciebie upragnioną przyszłość. I tutaj praktyki zaproponowane przez autora dotyczą głównie medytacji. Choć nie bezpośrednio dotkniesz swojej duchowości, to zdecydowanie wyjdziesz poza schematy codziennego, materialistycznego myślenia. Naprawdę warto.

„Przeznaczenie dusz”

Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu

Ta książka jest fenomenalna, ponieważ dr Newton przytacza w niej historie ludzi pochodzących z różnych kultur i kontynentów, mających odmienne wykształcenie, doświadczenia życiowe czy wyznający różne religie. Staje ponad podziałami i ponad jakimikolwiek doktrynami. Doświadczony hipnoterapeuta przez kilkadziesiąt lat pracował z pacjentami poddając ich terapii regresyjnej, w trakcie której cofali się wspomnieniami do poprzednich wcieleń lub życia pomiędzy nimi. W tej książce znajdziesz mnóstwo takich historii, z których wyłania się taki sam widok naszego duchowego przeznaczenia.

Ta książka nie tylko zmienia perspektywę, ale może wnieść mnóstwo spokoju i ciepła. Tu nie ma piekielnych wizji, są za to kontakty ze zmarłymi bliskimi, którzy nas kochają czy powroty wspomnieniami do chwil, w których ustalaliśmy przebieg niektórych życiowych wydarzeń. Tę książkę nie sposób opisać, nie pomijając nic istotnego. Dlatego czytaj, jakkolwiek sceptycznie nie podchodzisz do tego, o czym tu wspomniałam. Ta książka Cię zaszokuje, ale może znacząco wpłynąć na zmianę światopoglądu i rozbudzić Twoją duchowość.

„Odważne dusze”

Odważne dusze. Odkryj prawdziwe znaczenie życia które zaplanowałeś przed narodzinami

Ta książka również dotyczy tematów związanych z inkarnacjami. Jej autor przytacza historie kilku swoich pacjentów, którzy dzięki hipnozie oraz rozmowie z medium i chanellerami przypomnieli sobie swoje planowanie przedurodzeniowe, czyli ustalenia poczynione z innymi duszami, które również się wcieliły i często były członkami obecnych rodzin. Dzięki temu pacjenci przypominali sobie, dlaczego zdecydowali się na trudne doświadczenia życiowe związane ze stratą, chorobą czy kłopotami. Dzięki temu odkryli w sobie akceptację i zrozumieli, że wydarzenia z aktualnego wcielenia były bardzo ważnymi lekcjami na etapie ich rozwoju duszy. I znów – jeśli nigdy nie wkraczałeś w te tematy to mogą brzmieć dla Ciebie szokująco i ezoterycznie. Przeczytaj jednak, bo coraz więcej osób odkrywa w tym prawdę. Kto wie, dokąd Ciebie zaprowadzi ta lektura?

Proponowane książki znajdziesz tutaj:

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować