Strona główna » Książki dla zaintrygowanych ezoteryką
Polecenia Poradniki

Książki dla zaintrygowanych ezoteryką

Poradniki ezoteryczne - polecenia

Ezoteryka śmieszy, dziwi, zaskakuje, u niektórych budzi uznanie. Są ludzie, którzy w runach, numerologii, kryształach, tarocie czy aniołach widzą jedyną słuszną prawdę. Co ciekawe, większość osób nie ma pojęcia, o czym w ogóle mowa, co często wywołuje kpiący uśmieszek. I czasem trudno się dziwić. Jeśli więc i Ciebie interesują te tematy, chcesz zgłębiać swoją duchowość lub intryguje Cię, co inni w tym widzą, znajdziesz tu kilka książek, które być może pomogą Ci zrozumieć ten fenomen.

„Wsparcie z krainy przodków”

Wsparcie z krainy przodków

Wiele osób wierzy w to, że istnieje coś więcej niż znany nam materialny świat. Niektórzy uznają istnienie boga lub bogów, inni aniołów, duchowych przewodników czy dusz, które były nam bliskie, ale już zmarły. Niezależnie od tego, jak to nazwiemy, faktem jest, że wielu uważa, iż wsparcie duchów istnieje i jest znaczące. W tej książce dowiesz się, kim są duchowi przewodnicy, jak możesz korzystać z ich pomocy i jak się z nimi kontaktować, by umieć odczytywać wysyłane przez nich znaki czy konkretne informacje.

Poradnik od Sharon Anne Klingler to przede wszystkim nauka channelingu i rozwój umiejętności mediumistycznych. Ta książka to również praktyczne podpowiedzi dotyczące metod wizualizacji i afirmacji. Jeśli więc ciekawią Cię te tematy lub po prostu chcesz dowiedzieć się, o co w tym chodzi, ta propozycja może się okazać dla Ciebie interesująca.

„Tarot. Mały przewodnik”

Tarot. Mały przewodnik

Niektórzy twierdzą, że karty nie mogą przepowiadać przyszłości, a narysowane na nich rysunki to po prostu grafiki, które nic nie znaczą. Inni zaś uważają, że konkretne ułożenie kart można interpretować na wiele sposobów, często trafnych i pomagających innym podejmować różne decyzje czy rozszyfrowywać, co wydarzy się w kolejnych tygodniach. Co sądzi na ten temat Barbara Moore, autorka książki „Tarot. Mały przewodnik”?

Pisarka jest twórczynią kilku talii kart tarota i uchodzi za ekspertkę w ich dziedzinie. W tej książce przedstawia pełną interpretację każdej z kart, wyjaśnia ich najważniejsze elementy, pomaga je odczytywać oraz pokazuje, co świadczy o ich wyjątkowej mocy. Intrygujący poradnik, który może okazać się przydatny dla tych, którzy chcą nauczyć się stawiania tarota. Jednocześnie ciekawa pozycja dla tych czytelników, których bawi ezoteryka lub tych, którzy nie widzą w niej sensu lub dostrzegają jedynie próby oszustwa.

„Astronumerologia”

Astronumerologia

Maciej Skrzątek uchodzi za jednego z bardziej doświadczonych astrologów i numerologów w Polsce. W swojej książce łączy obie dziedziny i stara się wytłumaczyć, w jaki sposób data urodzenia warunkuje nasze zachowania, predyspozycje, umiejętności, relacje, jakie będziemy tworzyć z innymi ludźmi czy nawet cechy naszego wyglądu. Autor wyjaśnia, jak należy tworzyć portrety astronumerologiczne, by z jak największą trafnością określić cechy konkretnej osoby.

Skrzątek stara się przedstawić te niekoniecznie wszystkim znane nauki i objaśnić, że nie każdy strzelec będzie taki sam… Autor próbuje walczyć ze stereotypami dotyczącymi astrologii i pokazuje, jak niewiele ta nauka ma wspólnego z tym, co starają się promować media czy pseudoastrologowie. Interesująca pozycja, która ukazuje, że więcej w tym matematyki i dociekliwości, niż wróżenia czy przypadku.

„Wciąż jestem przy Tobie”

Wciąż jestem przy tobie

To kolejna pozycja, która nauczy Cię kontaktu z duszami zmarłych bliskich. Wykorzystując porady autorki, dowiesz się, jak pomóc tym, którzy odchodzą lub tym, którzy porzucili już swoje ciała. Poznasz również prawdy dotyczące pracy z duchowymi przewodnikami, rozwiniesz swoje umiejętności mediumistyczne i zrozumiesz, na czym polega reinkarnacja oraz jakie znaczenia ma ona dla naszego rozwoju.

Sherrie Dillard jest uznawana za ekspertkę w dziedzinach ezoteryki i parapsychologii. Przygotowane przez nią ćwiczenia możesz więc potraktować jako sposób na własny rozwój. Możesz również podejść do nich z ciekawością, by spróbować zgłębić tematy szeroko związane z duchowością i tym, co dzieje się z duszą po śmierci ciała. Intrygująca pozycja dla wszystkich, niezależnie od poglądów.

Polecane książki znajdziesz tutaj:

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować