Strona główna » “Kobieta zawsze młoda”. Irena Wielocha – influencerka, która inspiruje
Biografie Zapowiedzi i nowości

“Kobieta zawsze młoda”. Irena Wielocha – influencerka, która inspiruje

Kobieta zawsze młoda. Książka Ireny Wielochy

7 września nakładem Wydawnictwa Agora ukaże się książka Ireny Wielochy znanej w Social Mediach jako Kobieta Zawsze Młoda. A co jest w niej wyjątkowego? Pani Irena w wieku 57 lat zainteresowała się zdrowym stylem życia. Natomiast po swoich 65. urodzinach stała się influencerką, udowadniając, że wiek nie ma żadnego znaczenia, kiedy chcemy zmienić swoje życie na lepsze. Co więcej, trzy lata później zadebiutowała w roli modelki w kampaniach modowych i kosmetycznych (!). Młodość to więc nie PESEL ani odbicie w lustrze bez żadnych zmarszczek. To przede wszystkim stan umysłu. Jeśli jest to bliski Tobie sposób myślenia albo chciałabyś postawić nareszcie na własny rozwój i zadbać o swoje zdrowie, koniecznie sięgnij po tytuł „Kobieta zawsze młoda. Jak nie przeoczyć szansy na realizację własnych marzeń”.

Kim jest Irena Wielocha?

Irena Wielocha żadnego sportu się nie boi. Ale nie zawsze tak było. Dopiero zbliżając się do swoich 60. urodzin pokochała aktywność sportową i zainteresowała się górskimi wędrówkami, treningiem na siłowni, jazdą na rowerze, jogą… i można by wymieniać jeszcze długo. Tylko jedna decyzja – „Teraz ja!” – dzieliła ją od wywrócenia do góry nogami swojego życia. Na swoim profilu na Instagramie i Facebooku Kobieta Zawsze Młoda postanowiła podzielić się z obserwatorami swoją drogą do zdrowia. Jej pierwszy post brzmiał:

Życie polega na zmianach. Zmieniamy szkoły, miejsca pracy, miejsca zamieszkania, zmieniamy życie rodzinne, więc dlaczego nie mielibyśmy zmienić swojego stosunku do samego siebie. Powinniśmy być dla siebie najważniejsi, najbardziej powinniśmy dbać o siebie. Po co? żeby być zdrowym, uśmiechniętym i móc otaczającym nas ludziom dać swoją radość i chęć do życia. Swoje życie i stosunek do życia zmieniam każdego dnia. Może i Ty o tym pomyślisz odwiedzając mojego fanpage?

Promotorka zdrowego stylu życia

Od kilku już lat pani Irena zaraża więc swoim entuzjazmem i charyzmą, promując przy okazji aktywność fizyczną i zdrowe nawyki nie tylko wśród kobiet w swoim wieku. Ale również wśród znacznie młodszych. Na brak motywacji obserwowanie Kobiety Zawsze Młodej to po prostu najlepsze rozwiązanie.

Prężne działania Ireny Wielochy dostrzegli nie tylko internauci, których jest już na Instagramie 127 tysięcy (stan na wrzesień 2022). W 2020 roku została m.in. nominowana do nagrody miesięcznika „Twój Styl” Doskonałość Sieci. Natomiast w tym roku magazyn Forbes Polska nominował ją do Listy „50 po 50” jako właścicielkę promującego zdrowy styl życia profilu Kobieta Zawsze Młoda i modelkę seniorkę. W swoim uzasadnieniu nominacji jury podkreśla imponującą przemianę na emeryturze i zwraca uwagę, że obecność pani Ireny zdecydowanie zawyża średnią wiekową w branży influencerskiej.

Najnowsza książka Ireny Wielochy

Jak podkreśla sama influencerka, życiowa zmiana, którą podjęła, wymagała od niej pokładów pracy, cierpliwości, konsekwencji i czasu. Od 12 lat każdego dnia decyduje się dbać o swoje zdrowie i konsekwentnie praktykuje dobre nawyki. Początki nie przychodzą nikomu łatwo. Ale na szczęście z biegiem czasu jest coraz lżej i zamiast myśli „o nie, znowu to samo” pojawia się poczucie przyjemności z aktywności fizycznej. W motywowaniu się do zmian warto sięgać po wsparcie. A takiego z pewnością może udzielić pani Irena, która w swojej książce opisuje swoją drogę do zdrowia i szczęścia.

Czytelnik będzie miał szansę poznać ją nie tylko od strony zamiłowania do sportu, ale również przeczyta o związku z mężem Andrzejem, blaskach i cieniach macierzyństwa w PRL czy kolejnych krokach w zaskakującym rozwoju zawodowym.

Motto Ireny Wielochy brzmi:

Każdego dnia zmieniam swoje życie i nastawienie do niego. Ty też możesz to zrobić.

Po lekturze jej książki „Kobieta zawsze młoda. Jak nie przeoczyć szansy na realizację własnych marzeń” masz szansę zarazić się jej entuzjazmem i podjąć kroki, które zmienią Twoje życie. Oczywiście bez względu na to, ile masz lat. Inspirującą historię pani Ireny możesz zamówić już w przedsprzedaży np. tutaj.

Kasia