Strona główna » “Czasem czuję mocniej”. Książka Agnieszki Jucewicz, która daje nadzieję
Literatura faktu Zapowiedzi i nowości

“Czasem czuję mocniej”. Książka Agnieszki Jucewicz, która daje nadzieję

Czasem czuję mocniej Agnieszka Jucewicz

Agnieszka Jucewicz to dziennikarka „Wysokich Obcasów”, która do rozmów zaprasza specjalistów zajmujących się zdrowiem psychicznym, psychologów i psychoterapeutów. Jeśli sięgasz po książki poruszające zagadnienia psychologii możesz kojarzyć autorkę z takich bestsellerowych publikacji jak „Żyj wystarczająco dobrze”, „Kochaj wystarczająco dobrze”, „Wybieraj wystarczająco dobrze” oraz “Czując”. Wspominamy dziś o polskiej dziennikarce nie bez powodu. Już tej jesieni ukaże się jej nowa książka, którą współtworzyli m.in. Małgorzata Serafin, Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Paweł Żukowski oraz Marek Plawgo. Tym razem pozycja dotyczy tematu kryzysu psychicznego i nosi tytuł „Czasem czuję mocniej. Rozmowy o wychodzeniu z kryzysu psychicznego”.

Czy wiesz, że co czwarta osoba w Polsce doświadcza, doświadczyła albo doświadczy kryzysu psychicznego? Z dużym prawdopodobieństwem, jeśli to nie Ty sam/a mierzysz się teraz z tym doświadczeniem, znasz kogoś, kto przechodzi przez trudny czas. Agnieszka Jucewicz zdecydowała się dać czytelnikowi książkę – ukojenie, która daje nadzieję i pozwala poczuć, że nikt z nas nie jest sam. W publikacji „Czasem czuję mocniej” znajdziemy więc dwanaście rozmów ze znanymi osobami ze świata m.in. sportu, telewizji, mediów, którzy otrzymali diagnozę choroby psychicznej. Mówią otwarcie o swoich doświadczeniach, rozpoznaniu i jak kryzys zmienił ich życie. Jak żyją, pracują, jak układają się ich relacje z najbliższymi? Z jakimi wyzwaniami i komentarzami muszą się zmierzyć?

Najnowsza książka Agnieszki Jucewicz walczy ze stygmatyzacją osób, które doświadczają problemów zdrowia psychicznego i wspiera w sięgnięciu po pomoc. W rozmowach poruszane jest całe spektrum tematów od depresji, uzależnień, zaburzeń odżywiania po stres pourazowy i chorobę afektywną dwubiegunową. Publikacja „Czasem czuję mocniej” adresowana jest zarówno do chorujących osób, ich rodzin i bliskich, jak i wszystkich, którym temat zdrowia psychicznego nie jest obojętny.

Premiera już w październiku!

Kasia