Strona główna » Kilka słów o książce Sabiny Sztuby “Bądź KETO”
Książki naukowe i popularnonaukowe Polecenia Zapowiedzi i nowości

Kilka słów o książce Sabiny Sztuby “Bądź KETO”

Bądź keto - Sabina Szuba

Wokół diety KETO narosło wiele mitów. Nawet ci, którzy nie interesują się zdrowym stylem życia słyszeli co nieco o diecie ketogenicznej i ograniczaniu węglowodanów. Niestety szczątkowe informacje to za mało, by móc świadomie kształtować swoje nawyki. I właśnie dlatego przychodzi do nas Sabina Sztuba ze swoją najnowszą książką „Bądź KETO. Dieta, zdrowie i styl życia oparte na naukowych podstawach”.

Bądź KETO

O tym, że warto prowadzić zdrowy styl życia nie trzeba nikomu mówić. Jednak w naszym zabieganiu nie tak łatwo zrozumieć, co kryje się pod hasłem „zdrowy styl życia”. Jesteśmy otoczeni wieloma mitami, które łatwo powielić. Dlatego tak ważnym głosem staje się książka Sabiny Sztuby, która prezentuje wyniki najnowszych badań klinicznych. Tłumaczy, że ograniczanie węglowodanów to tylko część zasad, o których trzeba pamiętać. W prosty i rzeczowy sposób pokazuje, w jaki sposób dieta ketogeniczna wpływa na parametry krwi i pozwala uporać się z bardzo popularnym obecnie zespołem metabolicznym.

Jeśli i Ty jesteś książkoholikiem, który nie tylko sięga po powieści, ale i literaturę, która dba o Twój rozwój, to tę pozycję gorąco Ci polecamy. To ważny głos w świecie, w którym coraz częściej mówi się o diecie KETO, ale rzadko dyskutuje się o konkretach i zaletach jej stosowania. Autorka dzieli się swoimi doświadczeniami wielu lat pracy z ludźmi i pokazuje, że warto zrozumieć swój organizm, by dać mu to, czego potrzebuje najbardziej.

A jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, możesz kupić ją tutaj: “Bądź KETO. Dieta, zdrowie i styl życia oparte na naukowych podstawach”

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować