Strona główna » „Jesteś wystarczająca. Jak przestać się porównywać i być sobą”. Pokochasz tę książkę
Polecenia Poradniki Zapowiedzi i nowości

„Jesteś wystarczająca. Jak przestać się porównywać i być sobą”. Pokochasz tę książkę

Jesteś wystarczająca

Porównywanie się to jeden z naszych najczęstszych problemów. Zaglądamy do portfeli przyjaciół, dyskutujemy o swoich sylwetkach i dokonaniach w pracy i jesteśmy swoimi największymi i najbardziej wymagającymi krytykami. Choć doskonale o tym wiemy, to nie potrafimy przestać. Tymczasem ciągłe porównywanie się i dążenie do tego, by mieć jeszcze więcej i być bardziej nas wyniszcza. Dlatego tak ważna jest książka „Jesteś wystarczająca. Jak przestać się porównywać i być sobą”. Maja Gunther jest ważnym głosem, a po jej lekturę możesz sięgać już od 27 lipca. Czemu więc nie skorzystać?

Jesteś wystarczająca

Tak trudno stanąć przed lustrem i powiedzieć sobie „Jestem wystarczająca”. Wciąż wynajdujemy setki powodów, dla których nasze ciała są brzydkie, zarobki za niskie, a osiągnięcia za mało ambitne. I niestety będziemy to robić, dopóki nie zrozumiemy, co za to odpowiada. Autorka świetnie tłumaczy, z czego wynikają nasze skłonności do doszukiwania się w sobie wszystkiego, co najgorsze. Jednocześnie podpowiada, czego można się dzięki temu nauczyć. Istotne jest to, by uświadomić sobie, w jakich sytuacjach to robimy i jak przez to się czujemy. Jak to wpływa na Twoje myśli, emocje i samopoczucie?

Maja Gunther przychodzi nie tylko z ważnymi informacjami, ale i cennymi wskazówkami, dzięki którym nauczysz się przekuwać je w praktykę. To ćwiczenia, które nauczą Cię doceniać samą siebie, dostrzegać swoją wartość, rozumieć i akceptować swoje potrzeby oraz otaczać się szacunkiem i miłością. To pierwszy ważny krok do tego, aby lepiej traktować nie tylko siebie, ale i innych. Propozycja od Wydawnictwa Literackiego jest jedną z ważniejszych pozycji ostatnich tygodni, dlatego też trudno ją pominąć. Jeśli i Ciebie zainteresowała, już dziś możesz kupić ją tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować