Strona główna » „Jedna prosta rzecz. Nowe spojrzenie na nauki jogi i ich wpływ na twoje życie” już w księgarniach
Polecenia Poradniki Zapowiedzi i nowości

„Jedna prosta rzecz. Nowe spojrzenie na nauki jogi i ich wpływ na twoje życie” już w księgarniach

Joga od lat zachwyca ludzi Zachodu i pozwala rozkochać się w kulturze, która dotychczas była praktycznie nieznana i niedostępna. Osoby, które zaczynają praktykować jogę, medytują i poznają filozofię Wschodu często diametralnie zmieniają swoje życie i wspominają o tym, że to wszystko dzięki jodze. Lecz co to tak naprawdę znaczy? Odpowiedź znajdziesz w książce „Jedna prosta rzecz. Nowe spojrzenie na nauki i ich wpływ na twoje życie” od Eddiego Sterna. Już od 27 lipca książka jest w sprzedaży.

Jedna prosta rzecz

Joga sprawia, że człowiek faktycznie może zmienić praktycznie całe swoje życie. Niestety ci, którzy nie praktykują nie są w stanie tego zrozumieć. W końcu chodzenie na siłownię czy pływanie zwykle tak nie wpływa na samopoczucie i rozwój samoświadomości. Istota tej pozycji tkwi w nowoczesnej neuronauce i starożytnej wiedzy, którą Eddie Stern łączy i próbuje nam przekazać. Pokazuje, że każdy, kto zaczyna praktykować jogę staje się bardziej uważnym, empatycznych i świadomym człowiekiem. Nasze działania i postawy mogą wpływać na zmiany w ciele, emocjach, doświadczeniach i funkcjach mózgu.

Praktyka jogi jest tak intrygująca, że od lat przyciąga rzesze ludzi spragnionych zmian, powrotu do natury i własnych korzeni. Choć sama praktyka wywodzi się z tradycji religijno-filozoficznych wiele osób traktuje ją po prostu jako formę dbania o zdrowie i kondycję fizyczną. Sęk w tym, by zrozumieć jej istotę i wpływ na człowieka. Dlatego „Jedna prosta rzecz” to bardzo ważna książka, ponieważ pokazuje naukowe podejście do tego zagadnienia. Autor przez wiele lat studiował filozofię, sanskryt i rytuały, a dziś postanowił podzielić się swoją wiedzą z czytelnikami. Aż żal nie skorzystać z tej propozycji, jeśli więc i Ciebie zainteresowała ta książka, już dziś możesz kupić ją tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować