Strona główna » „Jak rozszyfrować każdego”. Książka, która ułatwi Ci poznanie intencji innych ludzi
Poradniki Recenzje

„Jak rozszyfrować każdego”. Książka, która ułatwi Ci poznanie intencji innych ludzi

Jak rozszyfrować każdego

Nieustannie otaczają nas inne osoby. W pracy, na uczelni, w sklepie, na rodzinnym spotkaniu… Każdego dnia wchodzisz w interakcje z innymi ludźmi i najczęściej nie robi to na Tobie żadnego wrażenia. A jednak zdarzają się takie sytuacje, w których podskórnie czujesz, że z danym człowiekiem jest coś nie tak… Jak wtedy postąpić i sprawdzić, czy Twoje przypuszczenia są słuszne? W tym zadaniu pomoże Ci książka „Jak rozszyfrować każdego”.

„Jak rozszyfrować każdego”

David J. Lieberman to ekspert w odczytywaniu ludzkich zachowań, mowy ciała oraz intencji. Z jego porad korzystają media, wojsko czy FBI. W swoich książkach autor dzieli się informacjami, jakie i Ty możesz wykorzystać w swoim codziennym życiu. Jego poradniki to ogromny zastrzyk wiedzy, obserwacji i porad, z jakich możesz skorzystać w relacjach ze współpracownikami, sąsiadami czy partnerem.

Książka „Jak rozszyfrować każdego” to zbiór praktycznych porad psychologicznych oraz opracowanych przez autora uniwersalnych metod, które w bardzo krótkim czasie pozwolą Ci ocenić, czy dana osoba coś przed Tobą ukrywa, jakie ma wobec Ciebie zamiary, czy mówi prawdę, czy jest pewna siebie czy tylko udaje oraz jakie są szanse na to, że stworzysz z nią wartościową znajomość.

Konkretne wskazówki

Ta książka jest podzielona na kilka części. Z nich dowiesz się, na jakie sygnały werbalne i niewerbalne musisz zwracać uwagę oraz co one oznaczają w konkretnych sytuacjach. Autor dzieli się z czytelnikami różnymi historiami z życia, w których obrazuje, jak ogromne znaczenie mogą mieć pozornie niewielkie gesty czy pojedyncze słowa wygłaszane w trakcie długich dyskusji. By rozszyfrować drugiego człowieka nie potrzeba tomów psychologicznych podręczników. Wystarczą drobne podpowiedzi oraz Twoje obserwacje, dzięki którym z dużym prawdopodobieństwem uda Ci się ocenić, z jakim typem osoby masz do czynienia.

Ta książka została napisała lekkim, przystępnym językiem. Pomimo masy wskazówek, cennych informacji i konkretnych porad można szybko przez nią przebrnąć i wynieść z niej naprawdę wiele. I myślę, że warto ją poznać, ponieważ każdego dnia musimy wchodzić w interakcje z innymi ludźmi. I choć nasze spostrzeżenia czasem mogą nas zmylić, to w większości, im dłużej będziemy stosowali porady autora, to tym częściej będziemy w stanie ocenić, czy danemu kontrahentowi, nowemu sąsiadowi czy partnerowi faktycznie można zaufać.

Wartościowa, lekka książka, z której być może nieraz będziesz chciał skorzystać. Jeśli jesteś nią zainteresowany, to „Jak rozszyfrować każdego” znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować