Strona główna » „Dziennik radości”, czyli najnowsza książka Agnieszki Maciąg
Polecenia Poradniki

„Dziennik radości”, czyli najnowsza książka Agnieszki Maciąg

Dziennik radości Agnieszka Maciąg

Agnieszka Maciąg tworzy książki, które są niczym plaster na rany naszej duszy. Za każdym razem trafiają w sedno i poruszają w nas silne emocje, skłaniają do refleksji. Tym razem autorka wydała „Dziennik radości”, będący świetną próbą rozbudzenia w sobie szczęścia i dostrzeżenia, że prawdziwa radość nie jest zależna od tego, co wokół nas, ale pochodzi z wewnątrz. Jak ją odkryć i pielęgnować?

Dziennik radości

Autorka jako człowiek wiele przeszła. Kilkanaście lat temu diametralnie zmieniła swoje życie. Wybrała spokój, bliskość natury i wsłuchała się w swoją duszę. Dzięki własnym doświadczeniom może dzielić się swoją wiedzą oraz inspirować inne osoby. Jako młoda dziewczyna przeżyła kryzys gospodarczy, wysoką inflację, widmo wojny, głodu i klęsk. Doświadczyła również kilku wypadków samochodowych, przeżyła bolesne rozstania i musiała pogodzić się z chorobami i śmiercią bliskich jej osób.

Każdy z nas regularnie zderza się z sytuacjami, które mogą nas przerosnąć. Nikt nie chce cierpieć, ale trudy codzienności mogą załamać. Dlatego tak ważne jest zrozumienie, że nasz spokój nie może być uzależniony od tego, co dzieje się na zewnątrz. Maciąg tłumaczy, że możemy przetrwać nawet największe życiowe zawirowania i wyjść z nich cało, jeśli zaufamy sobie i swojej intuicji oraz uwierzymy we własną wewnętrzną siłę.

Wszyscy codziennie wybieramy, jak przeżyjemy swój dzień. Gdy jedni narzekają, załamują ręce, doszukują się problemów i chłoną niepokojące informacje, inni dystansują się od nich, dbają o swój spokój i dobrostan psychiczny. Prawdziwa wolność bowiem to wybór i zaczyna się w naszych głowach. To z niej można czerpać w czasie największych życiowych prób. A dzięki książce Maciąg odkryjesz, jak możesz troszczyć się o swoją radość i co zrobić, by odnaleźć swoją wewnętrzną siłę. Jej książka po raz kolejny zachwyca i uderza prosto w serce. Jeśli więc jesteś nią zainteresowany, możesz kupić ją TUTAJ.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować