Strona główna » Dzieciaki na Piętrze zapraszają na spektakl z Panem Kleksem już we wrześniu
Książki dla dzieci Wydarzenia literackie

Dzieciaki na Piętrze zapraszają na spektakl z Panem Kleksem już we wrześniu

Dzieciaki na Piętrze Pan Kleks

Mimo że od pierwszego wydania „Akademii Pana Kleksa” minęło już blisko 80 lat (1946), książka wciąż zachwyca dzieci i króluje co roku na liście lektur szkolnych. Ostatnio pisaliśmy również o nowej adaptacji filmowej książki Jana Brzechwy, w której w roli Ambrożego Kleksa wcieli się Tomasz Kot. Tym razem mamy dodatkowe wieści dla mieszkańców Poznania i okolic. W pierwszym powakacyjnym miesiącu Estrada Poznańska w ramach projektu kulturalnego Dzieciaki na Piętrze organizuje przedstawienie dla najmłodszych „W pracowni Ambrożego Kleksa”. Zdecydowanie warto się tam wybrać!

Spektakl „W pracowni Ambrożego Kleksa”, który wystawia Teatr Pana O., oparty jest na jednej z najbardziej lubianych od lat lektur szkolnych. Jednak sztuka adresowana jest nie tylko dla dzieci w wieku szkolnym. Mile widziane są już dzieci od 3 roku życia. Między innymi właśnie z myślą o najmłodszych uczestnikach przewidziano niepowtarzalne efekty wizualne, a aktorzy będą wchodzić z widzami w interakcje. Unikalne widowisko teatralne zapowiada się wyśmienicie. Z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci!

Z najważniejszych informacji, bilety można już zakupić na stronie organizatora (estrada.poznan.pl). Cena biletu wynosi 25 zł. Spektakl odbędzie się 10 września 2022 roku o godzinie 16:00 we wspomnianej już Scenie na Piętrze, która znajduje się przy ulicy Masztalarskiej 8 w Poznaniu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie wydarzenia.

Kasia

Kasia

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować