Strona główna » „Arabska zdrajczyni”. Tanya Valko powraca już w maju!
Polecenia Romanse i erotyki Zapowiedzi i nowości

„Arabska zdrajczyni”. Tanya Valko powraca już w maju!

Arabska zdrajczyni - Tanya Valko

Tanya Valko skradła serce niejednej kobiety. Jej powieści osadzone w kulturze orientu zachwycają swoją egzotyką i odmienną obyczajowością. Jeśli jesteś jedną z miłośniczek jej twórczości, mamy świetną wiadomość! Już 17 maja 2022 będzie miała miejsce premiera jej najnowszej książki „Arabska zdrajczyni”! Czego możemy spodziewać się tym razem?

Arabska zdrajczyni

„Arabska zdrajczyni” jest kontynuacją orientalnej sagi. Jeżeli dotychczas jej nie czytałeś, żaden problem. Książki można czytać oddzielnie, jako niepowiązane ze sobą. Tym razem autorka przenosi nas do ortodoksyjnej Arabii Saudyjskiej, Jemenu, Izraela oraz Autonomii Palestyńskiej. Przedstawia kobiety, które stoją przed trudnymi życiowymi wyborami. Pragną i kochają, ale boją się zdradzić. Wiedzą, że w ich kulturze takie czyny karze się śmiercią. Co więcej, morderstwa honorowe są aprobowane przez wiele rodzin. Pytanie tylko, czy na pewno są honorowe?

Książka próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie, czy zdrada nie jest występkiem wobec wszystkich kobiet? Autorka wykreowała różne kobiety o odmiennej sytuacji. Doktor Warda pragnie męża swojej umierającej na raka pacjentki. Robi wszystko, byle go zdobyć. Czy takie zachowanie jest moralnie poprawne? Poznajemy również Marysię, która stawia swoje pierwsze kroki w małżeńskie z Izraelczykiem, Darię, która wyszła za mąż za miliardera i pierwszą miłość Marysi oraz Nadię, która dopiero wkracza w dorosłość. Różne kobiety, różne historie, ale podobne pragnienia. Po raz kolejny Tanya Valko elektryzuje i sprawia, że wpadamy w jej książkę już od pierwszych stron.

Jeśli i Ty nie możesz doczekać się tej nowości, już teraz możesz kupić ją w przedsprzedaży: „Arabska zdrajczyni”.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować