Strona główna » „Zaproszenie”. Najnowsza książka Vi Keeland już w sprzedaży!
Polecenia Romanse i erotyki Zapowiedzi i nowości

„Zaproszenie”. Najnowsza książka Vi Keeland już w sprzedaży!

Zaproszenie - Vi Keeland

Mamy świetną wiadomość dla miłośników romansów i twórczości Vi Keeland! Już od 11 maja można kupić jej najnowszą książkę „Zaproszenie”. Po raz kolejny będzie zabawnie, romantycznie i wzruszająco. Czego możesz się spodziewać?

Zaproszenie

W książce poznajemy Stellę. To dziwaczna, nieprzewidywalna dziewczyna. Na co dzień jest kulturalna i nie wprasza się tam, gdzie nikt jej nie chce. Jednak los kusi ją… W Nowojorskiej Bibliotece Publicznej odbywa się ekskluzywne i wystawne wesele. Co ciekawe, w mieszkaniu znajduje się zaproszenie wystawione na jej byłą współlokatorkę. Dziewczyna wie, że zaproszenie się zmarnuje, dlaczego więc nie skusić się na ciekawy wieczór?

Jednak byłoby zbyt pięknie, gdyby nikt nie zorientował się w oszustwie. W pewnym momencie drużba orientuje się, że dziewczyna wcale nie jest tą osobą, która była zaproszona i podszywa się pod kogoś innego. Stella próbuje uciec, a po drodze w ramach pocieszenia zabiera kilka butelek drogiego alkoholu. Jest przekonana, że taka sytuacja zdarzyła się tylko raz. W końcu nie zna tutaj nikogo i to nie jest jej środowisko, więc nie ma się czym przejmować. Niestety nie wie, że przy stole zostawiła coś, dzięki czemu łatwo będzie ją znaleźć. Czy drużba spróbuje odczuwać uciekającą dziewczynę?

To książka pełna humoru, komicznych sytuacji i wzruszających momentów. Czasem śmiejemy się, innym razem łapiemy za głowę. To romans w najlepszym wydaniu, który szkoda pominąć. Jeśli i Ty kochasz twórczość Vi Keeland, już dziś jej książkę możesz zamówić tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować