Strona główna » 3 romanse na październikowe wieczory
Polecenia Romanse i erotyki

3 romanse na październikowe wieczory

Chłodne, październikowe wieczory zdają się wręcz namawiać do tego, by zakopać się pod kocem w otoczeniu dobrych książek i korzennych naparów. Jeśli i Ty jesteś miłośniczką romansów i lubisz, gdy Twoje myśli ulatują w kierunku miłosnych historii, to dziś znajdziesz tutaj polecenia trzech różnych książek od różnych autorek. Może któraś z nich skradnie Twoje serce?

„Mężczyzna, którego nigdy nie spotkałam”

Mężczyzna, którego nigdy nie spotkałam

„Mężczyzna, którego nigdy nie spotkałam” to historia, którą wbrew pozorom mogłaby przeżyć niejedna osoba. Pewnego dnia do Hannah dzwoni przypadkowy numer. Okazuje się, że to pomyłka. Davey chciał porozmawiać na temat pracy i pomylił numery. Zabawna sytuacja sprawia, że kobieta życzy mu powodzenia i prosi, by dał znać, czy udało mu się na rozmowie o pracę. Nie sądzi, że ten naprawdę napisze do niej i powie, jak mu poszło… Ich esemesy zamieniają się w wideorozmowy, a rosnąca przyjaźń rozpala uczucie. Tylko problem polega na tym, że ona mieszka w Londynie, a on w Stanach. I to jednak wydaje się być przeszkodą do pominięcia, bo pewnego dnia mężczyzna przeprowadza się do Anglii. Pomiędzy tą dwójką wreszcie ma dojść do spotkania. Tylko że na lotnisku Davey się nie pojawia…

Jak potoczy się ta relacja? Czy już na zawsze pozostanie znajomością osób, które nigdy nie spotkały się na żywo? Interesująca i niebanalna historia, można się przy niej dobrze bawić.

„Uzdrowicielka”

"Uzdrowicielka" Agnieszka Krawczyk

„Uzdrowicielka” Agnieszki Krawczyk to powieść, która koi. Autorka sportretowała w niej bohaterów mierzących się z różnymi wyzwaniami. Wszyscy mieszkają w Nieznajomce, niewielkiej górskiej wiosce. Antoni pracuje akurat nad swoją najnowszą książką, Mariusz raz jeszcze usiłuje ułożyć sobie życie z Reginą, a Zośka postanawia uleczyć swoją bliznę. Jednocześnie w wiosce pojawia się nowy mieszkaniec, który wprowadza w spokojne życie sąsiadów sporo zamieszania. Na domiar złego domek, który odziedziczyła Zośka, staje się przedmiotem sporów, a pobliskie schronisko przeżywa kłopoty. Nie każdy dzień jest usłany różami.

W tej książce spotkasz przeróżne postaci, których drogi skrzyżowały się na pewnych etapach ich życia. A jednak pomimo ich bólu odkryjesz tu sporo radości, wsparcia, szczęścia i spełnionych nadziei. Autorka tuli słowem, warto sięgnąć po tę powieść.

„Obiecałem ci gwiazdy”

Obiecałem Ci gwiazdy

Pierwsza miłość jest najsilniejsza i to właśnie ona pozostaje z człowiekiem na zawsze. Przekonują się o tym Noah i Maddy. Bohaterów w dzieciństwie połączyła przyjaźń i wyjątkowa więź. A jednak pewnego dnia chłopak znika bez pożegnania, a ich relacja nagle się kończy. Po kilku latach spotykają się ponownie, a dziewczyna dostrzega w jego oczach wiele bólu i chłodu. Postanawia przebić się przez nie i dowiedzieć się, co je spowodowało. Przyjaciółka z dzieciństwa staje się dla Noah balsamem i ogromnym wsparciem. Jednocześnie budzi lęk, bo bliskość i uczucia to coś, czego chłopak się wstydzi i boi, traktuje je jako słabość. Czy pomimo trudnej przeszłości tych dwoje odnajdzie wspólny język i będzie w stanie zbudować silną i trwałą relację?

Ta książka pokazuje, jak silna jest pierwsze miłość. Doskonała zarówno dla nastoletnich, jak i dorosłych czytelniczek.

Polecane książki znajdziesz tutaj:

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować