Strona główna » „Życie po życiu. Mały przewodnik” od Instytutu Newtona
Religia i filozofia Zapowiedzi i nowości

„Życie po życiu. Mały przewodnik” od Instytutu Newtona

Życie po życiu

Ludzkie życie i wiara w nieśmiertelność duszy są tym, co łączy wiele kultur niezależnie od szerokości geograficznej. To właśnie na tym założeniu opartych zostało wiele religii i wierzeń. Tymczasem Michael Newton był terapeutą, który jako ateista pracował ze swoimi pacjentami i odkrył, że w trakcie hipnozy mówią rzeczy, które zdroworozsądkowo nigdy nie powinny być wypowiedziane. I właśnie na tym gruncie wyrosła najnowsza publikacja Instytutu Newtona „Życie po życiu. Mały przewodnik”.

„Życie po życiu”

Michael Newton blisko przez czterdzieści lat wprowadzał swoich pacjentów w hipnozę, w trakcie której byli oni w stanie cofnąć się aż do swojego dzieciństwa, a później do momentu wyboru wcielenia czy śmierci w poprzednim życiu. Gdy takie relacje pojawiały się w jego gabinecie coraz częściej, terapeuta zaczął się nimi interesować. W efekcie zaczął pracować z ludźmi z całego globu, którzy chcieli dowiedzieć się, kim tak naprawdę są, jakie mieli wcześniejsze wcielenia czy dlaczego ich obecne życie jest takie, jakie jest. Choć brzmi irracjonalnie, to jednak coś w tym musi być.

Newton nie tylko pracował z pacjentami, ale i opracował własną technikę hipnozy oraz wydał kilka książek, w których, opierając się na relacjach ludzi wprowadzonych w trans, opisał to wszystko, czego doświadcza człowiek od śmierci fizycznej aż do momentu kolejnego wcielenia. Hipnoterapeuta zwrócił uwagę, że relacje ludzi z różnych stron świata są niepokojąco podobne. Jako pierwszy w XX wieku publicznie przedstawił koncepcję życia między wcieleniami.

Książka „Życie po życiu. Mały przewodnik” zawiera opis badań terapeuty oraz wiele historii opisanych przez jego pacjentów oraz kontynuatorów. W tej publikacji znajdziesz także ćwiczenia, które pomogą Ci odkryć swoją duchowość i ułatwią nawiązanie kontaktu z wyższą inteligencją.

Choć dla osób, które wcześniej nie słyszały zbyt wiele na temat inkarnacji, brzmi to zaskakująco, dziwacznie lub szokująco, to warto zapoznać się ze spuścizną Newtona. Jego książki zdecydowanie dają do myślenia i pokazują zupełnie inny sposób widzenia świata oraz swojego życia. A to, czy w to uwierzysz, zależy tylko od Ciebie.

Książkę od Instytutu Newtona znajdziesz tutaj.

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉 Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować