Strona główna » Zabawne, intrygujące, ważne. Książki od Katarzyny Miller
Polecenia Poradniki

Zabawne, intrygujące, ważne. Książki od Katarzyny Miller

Książki Katarzyny Miller bawią, a jednocześnie dostarczają ogromu wiedzy. Psychoterapeutka opowiada w bardzo prosty, ale rzeczowy sposób o tematach, które dla niejednej osoby mogą być trudne lub bolesne. Dzięki swojej otwartości i braku tabuizacji sprawia, że czytelnicy mogą czytać o tym, co dla nich intymne, zastanawiające, spędzające sen z powiek. Jeśli więc i Ty jesteś na jakimś z zakrętów swojego życia, to te propozycje książkowe mogą Ci się przydać.

„Chcę być kochana tak jak chcę”

"Chcę być kochana tak jak chcę"

Ta książka jest zapisem rozmowy Katarzyny Miller z Ewą Konarowską. Na łamach lekkiej dyskusji panie zwracają uwagę na to, że każdy z nas ma swoją wizję miłości oraz tego, czego oczekuje od swojego partnera i związku. Początkowo ten poradnik może wydawać się przesadnie lekki. A to właśnie w nim autorki zwracają uwagę na to, by to z siebie zrobić priorytet i przestać dostosowywać się do oczekiwań innych osób. Stawiając na siebie i robiąc z siebie centrum swojego świata, stajemy się nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim samowystarczalne, pewniejsze siebie oraz silniejsze. Książka zwraca uwagę na to, by nigdy nie zgadzać się na mniej, niż pragniemy.

„Instrukcja obsługi faceta”

Instrukcja obsługi faceta

Katarzyna Miller we współpracy z Suzan Giżyńską, niezależną reżyserką oraz copywriterką napisały książkę, która skupia się na problemach w komunikacji pomiędzy kobietami i mężczyznami. Autorki zwracają w niej uwagę na to, w jaki sposób werbalizować swoje problemy czy oczekiwania oraz jak mówić, by motywować pozytywnie, a nie negatywnie. Ten poradnik to także przydatne narzędzie, które podpowiada, w jaki sposób wychodzić z konfliktowych sytuacji oraz co robić, by nie tworzyć niepotrzebnych sporów. Katarzyna Miller podpowiada jednocześnie, w jaki sposób odczytywać sygnały niewerbalne, jakie wysyła nam partner. Dobra lektura, która pokazuje, że choć komunikacja pomiędzy kobietami i mężczyznami nie zawsze jest łatwa, to można co nieco w niej poprawić.

„Zrób to kochanie”

Zrób to kochanie

„Zrób to kochanie” to bodaj jedna z najważniejszych książek, które wyszły spod pióra psychoterapeutki. Katarzyna Miller wskazuje, jak wielu z nas ma problem z podjęciem decyzji, wykonaniem tego pierwszego kroku, zrobieniem tego, czego naprawdę pragniemy. W głowie pojawia się mnóstwo wątpliwości i kontrargumentów, które wciąż zatrzymują nas w miejscu. Tymczasem autorka podpowiada, w jaki sposób je pokonać. Jednocześnie namawia do tego, by wychodzić ze swojej strefy komfortu, bo to jedyna szansa na to, aby zdobyć to, do czego dążysz. Katarzyna Miller stara się wytłumaczyć, że wyobraźnia lubi płatać figle i pokazywać, że to, co w rzeczywistości jest proste i szybkie, w naszej głowie staje się trudne i skomplikowane. Ten poradnik może Ci pomóc przełamać stagnację i ruszyć z miejsca.

„Instrukcja obsługi kobiety”

Instrukcja obsługi kobiety

To kolejna książka która powstała we współpracy Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej. Po sukcesie „Instrukcji obsługi faceta” jest niejako kontynuacją tematu i pokazuje, w jaki sposób zrozumieć kobiety, ich zachowania oraz myśli. Autorki starają się podpowiedzieć nie tylko paniom, ale i panom, w jaki sposób wychodzić z sytuacji konfliktowych z partnerką oraz jak rozpoznawać sygnały niewerbalne, które ta nam wysyła. Dobry poradnik dla wszystkich, którzy mają już dość niedomówień w związku i czują, że nadal czegoś nie pojmują. Być może ta książka rozwieje Twoje wątpliwości.

Polecane książki znajdziesz tutaj:

Aleksandra

Jestem kocią mamą i maniaczką książek. Czytam kiedy tylko mogę, a staram się robić tak, by móc jak najczęściej. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filolożką polską, copywriterem, korepetytorką i instruktorką jogi. Uwielbiam poradniki, literaturę psychologiczną, ezoteryczną i thrillery. Przygotowuję dla Ciebie recenzje najlepszych książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji, aromatycznej kawy i przynajmniej kilku rozdziałów dobrej lektury. Piszę, bo jak kiedyś zaczęłam, to do teraz nie mogę przestać. 😉
Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, możesz znaleźć mnie na moim blogu: www.znakomita.com

Skomentuj

Kliknij tutaj, by skomentować